Svatby jsou zase v kurzu. Do manželského stavu vstupuje opět více lidí. Trendem mladých párů je oficiální obřad v rodinném kruhu a posléze „boho oslava“, jakožto after párty v přírodě s přáteli. Uspořádat veselku je náročné na čas, ale i na peníze.

Průzkumy s nadhledem uvádějí, že průměrná svatba stojí něco mezi průměrným platem a výhrou ve Sportce. Prakticky vzato, rozpočet se především odvíjí od počtu pozvaných hostů, náklady na svatební ceremonie ale velmi rychle naskakují. Prstýnky, kytice, šaty, oblek, doprava, jídlo, pití, výzdoba, ale i foto a video produkce nejsou levnou záležitostí. Aniž byste se nějak výrazně rozšoupli, skončíte s budgetem v rámci desítek tisíc, jenom to luskne.

Skutečnost, že dříve svatbu platili na půl rodiče nevěsty i ženicha, už je přežitá. V dnešní době hradí ten, kdo si poroučí a objednává. Náklady na vrub snoubenců jsou naprosto běžným aspektem, se kterým je nutné počítat. Chcete se vdávat a nemáte dostatek peněz? Neklesejte na mysli. Pomoci může snadná půjčka od TOMMY STACHI.

Půjčka šitá na míru nevěstám

Půjčit si lze částku od 10 do 150 tisíc korun bez udání důvodu, bez ručitele i bez zástavy majetku. O střednědobý úvěr může požádat zaměstnanec, živnostník nebo důchodce, jehož měsíční příjem je větší než 10 tisíc korun, co má bankovní účet a nevisí nad tím exekuce, ani insolvence. Úvěr lze splácet v termínu od 12 do 60 měsíců, a pokud se rozhodnete splatit předčasně, můžete tak učinit zcela zdarma.

Mezi další výhody této půjčky patří fakt, že peníze získáte na účet ihned po podpisu smlouvy, neplatíte žádné poplatky za vyřízení, půjčku si lze sjednat kompletně on-line, podmínky smlouvy jsou jasné a přehledné. Vše je možné předem vizualizovat pomocí elektronické kalkulačky, která umí po zadání potřebné částky a délky splácení spočítat měsíční splátku, výši úročení a RPSN.

Že už slyšíte svatební zvony bít? Ano, s penězi od TOMMY STACHI máte nejvyšší čas začít zařizovat svatební náležitosti a formality. Přejeme hodně štěstí a milujte se tak dlouho, dokud vás smrt nerozdělí.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno