Hemoroidy představují poměrně častý zdravotní problém, který se pro svou intimitu právem řadí mezi mnohá společenská tabu. Potíže s hemoroidy trápí jak muže, tak i ženy a to nejčastěji v období kolem 40-65 věku života. Velmi často se projeví i jako komplikace u lidí se sedavým zaměstnáním nebo například těhotných žen, u kterých jsou hemoroidy jedním z příznaků provázejících nejkrásnější období jejich života. Ačkoli se o tomto problému příliš nahlas nemluví, je potřeba jej řešit a to co možná nejdříve. Jedině tak lze potlačit prvotní příznaky nebo včas podchytit léčbu začínajícího onemocnění.

 

Tichá přítěž

Lidé trpící hemoroidy tuto skutečnost ve většině případů nepřiznají – a to ani své rodině, ani lékařům. Obecně se rozlišují na vnitřní a vnější. Zatímco vnitřní hemoroidy vznikají kolem stěn řitního otvoru, vnější hemoroidy se nachází v jeho okolí a zpravidla nejsou bolestivé. Léčbu je třeba zahájit včas, kdy mohou pomoci léky na hemoroidy. Ty obsahují látky, které uleví od nepříjemných příznaků, zklidní postižené místo a mohou i zmírnit nepříjemný otok.

 

Strach z vyšetření

Mnoho lidí o tomto problému nemluví z jednoho prostého důvodu: mají strach z vyšetření, které je popisováno jako velmi nepříjemné a bolestivé. Podaří-li se vám hemoroidy podchytit včas, pak žádné vyšetření podstupovat nemusíte. Léky na hemoroidy jsou volně prodejné a mohou vám nejen ulevit od již vzniklých nepříjemností, ale zároveň mohou sloužit i jako účinná prevence. Léky určené pro léčbu hemoroidů nebo jejich prevenci posílí žilní stěny, díky čemuž problém vymizí nebo se vůbec neobjeví. Strach je tedy v první fázi naprosto zbytečný.

 

Není lék jako lék

I když pro vás může být trapné přiznat skutečnost, že i vás stejně jako řadu dalších lidí, trápí tento intimní problém, měli byste si nechat s výběrem vhodného léku poradit. Na Pilulka.com pro vás najdou to nejlepší a doporučí vám takový přípravek, který vám pomůže s vašimi problémy. A přiznejme si upřímně – co jsou dvě minuty pocitu trapnosti od několika měsíců prožitých v bolestech a nepříjemných pocitech?

1 komentář

  1. Mne pomohol HEMOREND. Odporúčam všetkým ktorí majú,mávajú problém s týmto neduhom. Žiadne mastenie, čisté ruky počas celej kúry….pohodlné, účinné. A navyše, je to rokmi overený prírodný produkt.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno