Sexy obleček nikdy neomrzí

Sexy oblečky jsou takové dva v jednom. Vy a vaše sexy role. Můžete být školačkou, zdravotní sestřičkou, policistkou, sexy pilotkou nebo kočičkou. Všechny oblečky pánům připadají sexy a líbí se jim, možná vám to ale ještě nepřiznali. V sexy erotickém oblečku mu můžete zatancovat i hezký taneček nebo rovnou striptýz.

 

Staňte se dominou

Necháváte vašeho partnera, aby byl v posteli vždy dominantním? Prohoďte si role a buďte za dominu zase vy! K tomu si můžete pořídit i veškeré doplňky, které k tomu budete potřebovat. Bičík, korzet nebo boty s přezkami, síťované punčochy a nebo pouta, kterými jej připoutáte k posteli, to vše se vám bude hodit na vaši roli dominantní sexy dračice, která tady bude dnešní večer velet. Muži milují, když si s nimi děláte, co chcete, a ještě rádi se nechají spoutat do vašich spárů.

 

Erotická masáž

Skvělým dárkem je i erotická masáž, na kterou můžete jít společně s partnerem. Vybrat můžete z celé řady erotickým masáží: tantrická masáž, nuru masáž, erotická masáž, joni masáž nebo masáž penisu, každá erotická masáž má něco do sebe a přítel si ji skvěle užije. Masáží jej nebo vás oba bude provázet krásná nahá masérka, která začne masáží šíje, zad, a bude pomalu přecházet až k uvolňující masáží intimních partií. Erotická masáž je skvělý způsob, jak se můžete s partnerem lépe intimně poznat a zažít nové zážitky, které vás ještě více spojí. Při erotické masáži se můžete uvolnit, užívat si příjemné doteky a pustit všechny problémy z hlavy.

 

Peříčka a šátky

V mužských erotických představách je uvázání k posteli a lechtání peříčkem velmi oblíbené. Pořiďte proto partnerovi černý saténový šátek, kterým mu ruce svážete za hlavou k posteli, aby nemohl utéct vašim sexy plánům. Pořiďte si také velká jemná peříčka, kterými zahájíte masáž, která partnera příjemně polechtá a naladí na tu správnou vlnu. Začít můžete na tváři, od které peříčkem přejedete přes krk, bříško až k intimním partiím, na které se můžete zaměřit. Hra s peříčkem se pro muže stane závislostí.

Který z nápadů na erotický dáreček pro vašeho partnera se vám nejvíce líbí?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno