Humorné scénky v podání talentovaných herců, vtipný scénář v podání jednoho z nejvyhledávanějších autorů, Petra Kolečka a nádech pohodové letní nálady jsou důvody, proč byste měli chtít dorazit na slavnostní premiéru. O odvoz luxusní limuzínou a spoustu dalších den můžete spolu s Max Sportem soutěžit na www.letnimlsani.cz.

Nová česká komedie Bajkeři zavede diváky do zdánlivě barvitého světa sociálních sítí, v němž dnešní mládež dospívá. Střet s realitou dokáže dospívajícím bratrům Davidovi a Jakubovi a jejich kamarádovi Sašovi pěkně zamávat životem a jejich zkreslené představy o životě ztratí význam v proudu zážitků, které prožijí na náročném cyklovýletě. Notnou dávku humoru napumpoval do komediálního příběhu včetně scénáristy Petra Kolečka i režisér Martin Kopp, jehož dílem jsou například i seriál Ohnivé kuře nebo Vinaři.

Pro nedočkavce, kteří by chtěli vidět film Bajkeři jako první, a to přímo na sedadle hned vedle mnoha českých star, připravil partner filmu Max Sport soutěž, jehož hlavní cenou je odvoz luxusní limuzínou na slavnostní premiéru pro 4 osoby. Max Sport, výrobce funkčních snacků pro aktivní lidi, se se svými produkty stal nedílnou součástí natáčení, při němž herci podávali vyčerpávající sportovní výkony. „Spojení s komedií Bajkeři je pro nás velice příhodné. Naše produkty jsou určené právě pro aktivní lidi, kteří mají chuť užívat si svůj aktivní život naplno a bez kompromisů. Za své nákupy proteinových tyčinek, které vyvíjíme ve spolupráci s řadou odborníků, mohou být nyní odměněni stovkou cen, mezi nimiž jsou například nová kola nebo GO PRO kamery,“ vyjadřuje své potěšení ze spolupráce Martin Poledna, jednatel firmy Max Sport.

Výher v soutěži je opravdu spousta a své šance můžete zvýšit každým dalším nákupem produktů Max Sport. Max Sport odmění sto výherců hodnotnými cenami, o nichž se můžete dočíst spolu s pravidly soutěže na www.letnimlsani.cz. Soutěž probíhá do konce září.

O Max Sport

Společnost Max Sport vznikla v roce 2005 a specializuje se na vývoj, výrobu a prodej kvalitních funkčních snacků určených pro širokou aktivní veřejnost. Ve spojení s technology, fyziology, sportovci a odborníky na výživu jsme si stanovili cíl – kvalitní a zároveň cenově dostupné výrobky pro každého. Produkty Max Sport vám pomůžou v dodržování zdravého životního stylu, dodají vám potřebné nutriční látky, vitamíny a minerály, zrychlí regeneraci a připraví vás na nové výzvy.

 

Kontakt pro média

Hana Pazderková

Neopublic Porter Novelli

Tel.: +420 774 741 800

Email: hanka.pazderkova@neopublic.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno