Možná právě hledáte inspiraci pro rodinnou oslavu. Nebo chcete jednoduše vědět, co nového se v rychle se vyvíjejícím světě gadgetů urodilo. Nebo jste, milé dámy, pouze animálně zvědavé? Cokoliv je správně, tak tedy vstupte a seznamte se se zábavnými a praktickými věcičkami, které váš partner, dědeček nebo kamarád jednoduše musejí mít.

 

Pro cestovatele a fotografy

Určitě se shodneme na tom, že muži, kteří jsou věčně na cestách, se obdarovávají jen těžko. Nechce se jim na cestu balit žádné zbytečnosti a doma přehnanou pozornost odekorovaným poličkám také nevěnují. Je tedy třeba vymyslet něco praktického. STÍRACÍ MAPA SVĚTA DELUXE jim jednoduše umožní mít přehled o tom, které země už navštívili. Její princip je stejný jako u stíracích losů a pro větší názornost má každý stát jinou barvu.

Milovníci fotografování budou nadšení spíše z vychytávky HRNEK OBJEKTIV TERMO DELUXE, který opravdu vypadá jakou součást drahého přístroje. Hrnek je věrnou kopií objektivu fotoaparátu Canon ESF 28-135 mm. Má gumové doplňky pro snadné držení a masivní nerezovou vložku pro uchování teplých nápojů. Na fotografování v terénu jako stvořený.

 

Praktické a vkusné kousky

Zdánlivě obyčejná, ale přesto velmi elegantní, lehká a praktická – právě taková je PENĚŽENKA MIGHTY WALLET. Vejde se do ní vše, co pravý muž při cestách do společnosti i do města potřebuje.

many

Pravým opakem je PIVNÍ TERMO PÁS. Ten se nejspíš na nákup v supermarketu úplně nehodí. Zato na festival nebo rockový koncert absolutně s přehledem. Praktický zapínatelný pás z kvalitního neoprénu zaručí, že pivo zůstane dlouho chladné a navíc ho lze použít i jako ledvinku. Popruh okolo pasu je nastavitelný a maximálně komfortní.

 

Zábavný dárek na konec

Upozorňujeme, že tento dárek rozhodně není úchylný ani nechutný.. Má spíše za úkol pobavit a ukázat hlavní protagonisty v zábavném světle. Máme na mysli PEXESO S HOVNAMA. Jde o ideální dárek pro všechny se smyslem pro humor, ale na dětskou párty ho raději nepouštějte.

1 komentář

  1. Pokud to nebude vadit vám z pozice ženy, tak pak bych vám jako dárek pro muže poradila pořídit erotické masáže. On bude v sedmém nebi když se nad tím bude kroutit někdo jiný než vy a vy budete mít jistotu, že jde o profesionální přístup, který se nepřevrhne do něčeho vážnějšího.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno