Solární rádio s dynamem

Absence kabelu se zástrčkou do elektrické sítě i prostoru pro zasunutí klasických baterií je v tomto případě vítanou záležitostí, jelikož solární rádio žádnou z výše uvedených věcí nepotřebuje. S tímto elektrickým zařízením se vám už nikdy nestane, že by se sportovní přenos v polovině přerušil z důvodu vybitých baterií. V případě potřeby stačí zatočit dynamem nebo solární panel vystavit slunečnímu záření, což vytvoří požadovanou energii.

1222

Solární nabíječka s LED lucernou

Představme si vysoce výkonné kompaktní provedení solární nabíječky a lucerny v jednom. Zařízení Salamander kombinuje značně vysoký výkon 3W LED svítilny, která se může na cestách autem kdykoliv hodit. Stačí uvolnit spodní víko a pod ním naleznete USB port určený k nabíjení například telefonu. Svítilna a solární nabíječka předesílá skvělou efektivitu jak při svícení, tak i nabíjení.

 salamander-solarna-nabijacka-smartphone

Solární skládací panel

Solární skládací panel slouží k nabíjení telefonu za využití sluneční energie. Jedná se o přenosné zařízení. Článek nabízí výkon 7W, takže během slunečného počasí poskytuje výstup 5W. Tento přenosný panel vám poskytne přenosnou stanici k dobíjení vašeho telefonu na dlouhých výšlapech, při stanování či na chatě, kde není přístup k elektrice.

solarny-skladatelny-panel-powerplus-narwhal-usb-12v-7w-1

Zde sami vidíte, že tip na dárek se nemusí vždy opírat jen o standardní kosmetickou kazetu, ale o skutečně hodnotné věci s trvalou využitelností.

Zajímavé tipy na vánoční dárky jsme vybírali ve spolupráci s internetovým portálem https://www.ecoprodukt.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno