Krásné šperky pravidelně zaujímají na pyramidě přání ty nejvyšší příčky, přesto se však splnění svého snu každý rok mnoho žen nedočká. Důvodem je často ostych dárců, kteří si pří výběru šperků zkrátka neví rady. Nabídneme vám ty nejlepší možnosti a pomůžeme s výběrem toho nejkrásnějšího dárku. Stačí se jen inspirovat na následujících řádcích.

 

Zlatý náhrdelník, stříbrné náušnice nebo všechno dohromady?

Právě výběr drahého kovu bývá tím hlavním kamenem úrazu. Pokud zamýšlená příjemkyně šperku preferuje zlato či stříbro, je vše jednoduché. A pokud ne, stačí využít jednoduché triky:

  • V nestřežené chvíli nahlédněte do šperkovnice a přizpůsobte svůj výběr jejímu obsahu.
  • Vsaďte na zlaté náhrdelníky, náramky či náušnice, kombinující půvaby žlutého i bílého zlata.
  • Kupte rovnou celou sadu obsahující stříbrné či zlaté náušnice a náhrdelník, doplněnou podle potřeby slušivým náramkem.

 

Netradiční dárky ze zlata a stříbra

Hledáte dárek, který dokáže zaujmout na první pohled? Dámy v nejlepších letech určitě ocení nápadité přívěsky ze zlatých kovů třeba v podobě andílků, madon nebo křížků. Jejich provedení je precizní v malých rozměrech i na skutečně nepřehlédnutelných špercích s velkým Š.

Jde vám spíše o dárky s osobním šarmem? Pak se vám určitě zalíbí otevírací medailonky nebo třeba zlatá srdíčka, které říkají jednoduché „mám tě rád/a.“

Chcete se svézt na vlně nostalgie a krásy starých dob? Nechte se okouzlit šperky z portugalského stříbra vkusně doladěnými přírodními markezity.

 

Ty nejkrásnější blýskavé dárky pro muže

A nezapomeňte ani na tatínky, dědečky či manžele. Vaši starostlivost a příjemné okamžiky strávené rozbalováním nevšedního dárku jim připomene zlatá spona na kravatu perfektně doplňující oblek do práce. Jejich koníčky a zájmy zase mohou zrcadlit jedinečné přívěsky ze zlata a stříbra. A krok vedle neuděláte ani se zlatými či stříbrnými náramky a řetízky nebo šperky z chirurgické oceli. Stačí si z dostupných možností vybrat právě tu, která bude právě jejich přání vyhovovat nejvíce.

2 KOMENTÁŘE

  1. Kdybych tak pod stromečkem tento rok našla nějaký prsten , vůbec bych se nezlobila. Jenže ten můj starej je hroznej člověk. Ten si nevzpomene ani mně pochválit vlasy když se vrátím od kadeřnice kde klidně nechám přes dva tisíce. Hlavně že jsem s kamarádama na pivo, achjo.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno