Že nám dochází v tiskárně toner poznáme většinou s předstihem. Sytá černá barva se mění na šedou nebo se na ploše papíru objevují bílé pruhy, kde již toner vynechal. A pak se začneme děsit a strachovat, kde a jak sehnat nový, jaký tam vlastně patří, jak starý toner dostat z tiskárny a ten nový do ní. Není to žádná věda, stačí se podívat na značku a typ tiskárny a její označení. Většinou je to několik písmen a čísel, které nám při hledání správného toneru pomůžou.

Většina výrobců má dnes již stejný typ náplně pro více typů tiskáren své značky. Nenechte se zmást, pokud u jednoho toneru kromě typu té své tiskárny vidíte i několik dalších typů. Vybrat si většinou můžete ze třech typů náplní. Originální přímo od výrobce, kompatibilní od jiného výrobce a renovované, u kterých je zpravidla použitý původní obal. Liší se především cenou. Například pro tiskárny HP LaserJet můžete vybrat originální kazetový toner CE285A nebo kompatibilní toner TonerPartner Q2612A.

Rozdíl v ceně mezi oběma náplněmi je téměř 1300 Kč. Originální přímo od výrobce tiskárny je samozřejmě dražší, neboť platíte i za značku a její pověst. Kompatibilní náplně tuto značku nemají a tak je jejich cena nižší. Na www.tonerpartner.cz najdete široký výběr náplní pro inkoustové i laserové tiskárny a to jak od originálních výrobců, tak vysoce kvalitní kompatibilní náplně TonerPartner a také několik druhů tiskových papírů různých velikostí a materiálů. Výhodou navíc je, že vše objednáte z pohodlí domova nebo kanceláře a nemusíte nikde běhat po obchodech a shánět ten správný typ náplně. Když vám tak začne toner docházet, několika kliknutími si objednáte nový, stačí jen zvolit značku a typ tiskárny. O zbytek už se postará vyhledávač eshopu, který zobrazí všechny typy náplní vhodné přesně pro tu vaši. Pak už stačí jen počkat do druhého pracovního dne na doručení balíčku, starý toner vyměnit za nový a znovu tisknout v sytých barvách.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno