Daniela Peštová uznává, stejně jako Lactovit, hodnoty rodiny, péče a otevřenosti. Proto se stala ambasadorkou značky a představila regenerační řadu Lactovit Lactourea, která je expertem v boji proti suché pokožce.

Značka Lactovit začala jako první využívat výhod mléka a jejich příznivých účinků na pleť, které společně s vitamíny, proteiny, lipidy a minerály přenesla do svých produktů, které poskytují pleti hydrataci a vyživují ji. Spolu s technologií mikrokapslí PROTEIN CALCIUM přináší to nejlepší z mléka do nejhlubších vrstev pokožky. Hloubkově ji vyživuje, posiluje proti vnějším vlivům a podporuje regeneraci buněk, aby pokožka zůstávala hebká, pružná a zářivá.

Lactovit uznává rodinu, péči a otevřenost, proto nabízí celou řadu produktů pro celou rodinu od sprchových gelů přes tělová mléka po sprchové gely 3V1 pro muže. A jelikož jsou tyto hodnoty blízké i top modelce Daniele Peštové, připojila se k Lactovitu a stala se ambasadorkou značky. Pro Danielu je důležité pečovat jak o rodinu, tak o vlastní pokožku. Samotná péče je pro ni základem krásy a zdraví. Na počátku listopadu představila jakožto ambasadorka řadu Lactovit Lactourea, světového experta v boji proti suché pokožce.

Exkluzivní složení řady s obsahem kyseliny mléčné a čisté urey poskytuje suché pokožce důležité živiny, hydratuje ji a regeneruje do hloubky. Navrací jí tak svěžest a mládí, které je vidět i navenek.

Ponořte se do tajemství blahodárných účinků mléka a objevte více pečujících produktů Lactovit na www.lactovit.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno