Jste pozvaní na svatbu? Hledáte vhodný a netradiční dárek novomanželům? Chystáte se překvapit a zaujmout originálním prezentem? Vymaňte se konvencím a darujte jim stůl!

Ano, vnímáte dobře, nešálí vás zrak. Přestože většina snoubenců automaticky dostává finanční dary, čas od času se najde pár, který by nepohrdl darem hmotným. Zatímco dříve to bývalo naprosto běžné, dnes je fyzický tovar naprosto výjimečný. O to více ale umí zaujmout a udělat je radostnými.

 

Stůl spojuje lidi

Co manžele spojí, potěší a bude jim sloužit dlouhá léta? Jídelní stůl masiv vyrazí dech i těm nejotrlejším. Stůl, to není jen kus dřeva, pouhý díl nábytku. Stůl, to je prostředník mezilidské komunikace. Každý den na něm snídáme, obědváme, večeříme, řešíme své radosti i strasti, scházíme se u něj a povídáme si. Stůl patří odjakživa k základnímu vybavení domu i bytu a není předpoklad, že by tomu bylo někdy jinak.

Hodí se každému. Bez něj by chod domácnosti zkolaboval a v evropské civilizaci snad neexistuje  příbytek, ve kterém by tento základní nábytek absentoval. Stůl z masivu se tak stane ideálním dárkem, který najde své praktické využití i socializační funkci. Novomanželé z něj budou „paf“ a nebudou se stačit divit.

 

Kvalita, jež nezklame

Masivní jídelní stůl vyniká svou stabilitou, fyzickými vlastnostmi a snadnou údržbou. Z hlediska designu nabízí více než sedm desítek katalogových typů, přičemž výrobce velmi dobře reaguje i na poptávky individuální, takzvaně na přání. Masiv je synonymum pro praktický a moderní stůl, jehož kvalita vás nikdy nezklame.

Stoly z masivu zažívají svou renesanci. Dokáží věrně posloužit a nejsou náročné na údržbu. Jejich hlavní předností jsou přirozenost, nadčasovost a harmonie, což jsou vlastnosti, které jdou ruku v ruce s dobrým manželstvím. Co stůl, to příběh člověka, příběh jedné rodiny. Svatební dar, jako vyšitý.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno