Některá mateřská znaménka se však spojují s dalšími zdravotními problémy a je třeba je léčit nebo odstranit. Mohou způsobit až kožní nádor zvaný melanom. Vyskytuje se však jen u malého množství pigmentovaných nervů. Pokud se vám však tvar vašeho znaménka nezamlouvá, určitě neodkládejte návštěvu lékaře.

 

Jak znaménka odstranit?

Existuje několik způsobů, jak se zbavit mateřských znamének, ale některé léčby mohou být nebezpečné, bolestivé a ne vždy fungují.

 

Odstranění znamének laserem

Laserové odstranění znamének je vhodné pro dospělé, ale i pro děti. V průběhu let se současné metody stávají efektivnějšími a bezpečnějšími.

Laserová léčba je neinvazivní metoda a řešení pro efektivní odstranění znamének. Laserové ošetření nezpůsobí jizvu, čímž se stává populárním postupem odstraňování mateřských znamének pro mnohé lidi. U některých lidí jsou mateřská znaménka hlubší, což může mít za následek vznik modřin a citlivosti po ošetření laserem. Obvykle by měly zmizet za jeden týden. Po operaci není vhodné opalování.

 

Dokonalá pleť

V dnešní společnosti se na fyzickou krásu upíná až velká pozornost, což souvisí s touhou lidí po dokonalosti. A právě nedostatky obličeje nedokážeme zakrýt dlouhým tričkem nebo správným střihem kalhot tak, jako nedokonalosti na těle.

Suchá, odlupující se kůže nikdy není žádná zábava, ale je to obzvlášť nepříjemné, když se vyskytuje na obličeji. Téměř každá žena ví, že suchá a vločkovitá pleť může téměř znemožnit aplikaci make-upu a udržet ho na správném místě. A protože kůže na vaší tváři je citlivější než na ostatních částech těla, suché části obličeje mohou být i bolestivé.

Častou příčinou nepříjemného a nepěkného krunýře pokožky na obličeji je obvykle výsledek několika málo hodin na slunci. Ale spálení od slunce není jediný důvod, proč se může kůže na vaší tváři odlupovat. Může to být výsledek několika různých faktorů od poškození kůže po zánětlivé procesy. Peeling na obličej vám pomůže zbavit se odumřelé pokožky na obličeji. Vaše tvář bude působit hladší, jemnější a možná se budete cítit i o pár let mladší.v

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno