Barvou roku 2016 se stala Marsala. Pokud netušíte, co to znamená, poradíme vám, že se jedná o barvu oblíbeného červeného vína ze Sicílie. Temně rudá barva je zjemněna a nasycena kapkou hnědé. Odstínů potom vzniklo hned několik od téměř čistě vínové až po prosvětlenou hnědou.

 

Rtěnky, které nepřehlédnete

Nejoblíbenějším je tento trend právě v oblasti dekorativní kosmetiky. Tmavé rtěnky si mohou dovolit prakticky všechny ženy (s výjimkou těch s opravdu světlou pletí). Experimentování je povoleno. Každá z nás má totiž trochu jinak zabarvené rty, takže výsledný odstín rtěnky se může u různých žen diametrálně lišit. Vybírat můžete z čistě vínových tónů až po opravdu hnědé a zemité. Výsledek bude vždy vypadat skvěle.

Zapomínat nesmíme ani na výrazné rtěnky v barvě jasně rudé nebo zářivé oranžové, které rychle zatlačují do pozadí nude líčení, oblíbené ještě na začátku jara.

Podzimní barvy nehtů

Stejně trendy kopírují i podzimní laky na nehty. Zatímco urputné ladění kabelky a bot už není v módě, u rtů a nehtů je to tento podzim právě naopak. Protože barva laku na nehty se mění výrazně méně než je tomu u rtěnky, doporučujeme laky na nehty nakupovat až jako druhé v pořadí.

Výsledkem bude úchvatná vizáž vyladěná do posledních detailů. Teď už zbývá jen nakoupit to správné oblečení. Určitě nesáhnete vedle, pokud zvolíte pánský styl nebo naopak ryze dívčí styl jako z 80.let, sametové materiály či vzory inspirované motivy z interiérů. Pokud vám to počasí dovolí, ukažte ramena a nezapomeňte si pořídit také slušivý křivák nebo bomber. A můžete s chutí vyrazit vstříc barevnému podzimu!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno