Laserová depilace je velmi komfortní možnost, jak se zbavit chloupků na léto. Díky ní můžete žiletku odložit hodně hluboko do vašeho kosmetického kufříku, jelikož již po 6 ošetřeních budete mít pocit krásně hladké pokožky bez chloupků. Ta vám vydrží až několik měsíců, ve většině případů však pokožka zůstává bez chloupků navždy. Není to skvělá zpráva? Pokud je i pro vás každodenní holení noční můrou, nad chloupky vám pomůže zvítězit laserová depilace!

Zajímá vás, jak laserová depilace probíhá? Před každým ošetřením laserovou depilací vás čeká konzultace s lékařem či sestrou, která zhodnotí, zda je pro váš typ pokožky a pigmentu laserová depilace vhodná. Také vám vysvětlí podrobný průběh depilace, abyste byli obeznámeni se vším, co na vás čeká, a nic vás nepřekvapilo. Budete poučeni o domácí rekonvalescenci a péči o pokožku po laserové depilaci, proběhne také zhodnocení vašeho celkového zdravotního stavu a vyšetření oblasti pokožky, na které bude provedena laserová depilace. Daný odborník vám řekne a ukáže, jak asi bude vaše pokožka vypadat po jednom i více ošetřeních a seznámí vás s cenovou relací zákroku. Pokud budete mít nějaké otázky, můžete je samozřejmě během konzultace projednat s odborníkem.

Důležité je vědět, pro koho je laserová depilace vhodná. Pokud máte světlé chloupky bez pigmentu, není pro vás zákrok vhodný, jelikož tento pigment laser zachytává a s jeho pomocí se dostane do cibulky chloupku, kterou zničí. Cibulka chloupku je zničena pomocí selektivní fototermolýzy. Tato metoda je jednou z nejúčinnějších metod vůbec. Její hlavní výhodou je dokonalý výsledný efekt.

Aby byla vaše pokožka dlouhodobě krásně hladká, je nutné depilaci absolvovat nejméně 6x, v některých případech i vícekrát, v rozmezí 6-7 týdnů, počet ošetření je však pro každého klienta individuální, jelikož záleží na mnoha určujících faktorech, jako je typ vaší pokožky

barva a síla chloupků, lokalita kde depilujeme, ale i na hormonech. Laserová depilace není vyloženě bolestivá, ale ošetření trochu štípe a pálí . V případě vašeho přání vám může být na dané místo aplikována znecitlivující mast EMLA. Na klinice Laser Esthetic vás ošetří depilačním laserem, který má jako jediný svého druhu dynamické chlazení pokožky hluboce chladícím sprejem. Pro každého klienta nabízí laserová dermatologie službu na míru.

Laserová depilace je velmi oblíbená nejen u žen, ale také u mužů. Netrapte se viditelnými chloupky, profesionální klinika laserové a estetické dermatologie vyřeší vaše trápení!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno