Precizní a dokonalý hliník

Kvalita, luxus, preciznost a design – to vše představují hliníkové vchodové dveře do domu. Použití hliníkových dveří je velmi progresivní trend dnešní doby. Hliník je velice pevný, odolný a zároveň lehký materiál. Oproti plastovým dveřím jsou hliníkové vstupní dveře a vstupní domovní vchody pevnější a méně náchylné ke změnám vlivem střídajících se teplot. Tepelná roztažnost hliníku je minimální, a proto vůbec nedochází k tepelným deformacím dveří. V současnosti jsou na trhu také hliníkové dveře s povrchem imitujícím dřevěnou strukturu. Díky tomu se budou hodit k jakémukoliv charakteru stavby. Úroveň tepelné izolace je dnes u hliníkových profilů obdobná jako u plastových a dřevěných dveří.

 

Hliníkové vstupní dveře na přání

Společnost Kružík vyrábí vchodové hliníkové dveře s překrytými nebo vetknutými výplněmi i vedlejší dveře do garáže či garážová vrata. Nabízí kvalitní hliníkové dveře v různých designech, barvách i rozměrech. Lze si také objednat dveře přímo na míru a na přání zákazníka. Můžeme si tedy vybrat přesně takový dveřní doplněk dle svých požadavků, jaký chceme pro svůj dům.

 

Vchodové dveře dvou struktur

Vchodové dveře s vetknutými výplněmi mají dveřní rámy s přerušeným tepelným mostem se stavební hloubkou 70 mm a vynikají výbornými tepelně-izolačními vlastnostmi. Výplně se používají buď hliníkové, nebo HPL výplně o různých tloušťkách. Je možné si vybrat také vchodové dveře celoprosklené nebo s bočními či horními pevnými díly. Kvalitní hliníkový rám zaručuje právě dlouhou životnost dveří. Hliníkové vchodové dveře s překrytými výplněmi jsou nejmodernějším a nejluxusnějším typem vchodových dveří. Vyznačují se vynikajícím poměrem cena/užitná hodnota. Díky masivnímu hliníkovému rámu s přerušeným tepelným mostem a kvalitní hliníkové výplni mají skvělé tepelně-izolační vlastnosti a vysokou mechanickou odolnost. Skvěle uspokojí vytříbený vkus každého z nás.

Moderní vstup do vašeho domu vám zaručí vchodové dveře s jednostranně překrytou výplní nebo dveře s oboustranně překrytou výplní. Krása se tu snoubí s funkčností a kvalitním zpracováním i těsněním dveří. Právě vše zmiňované je třeba u hliníkových dveří plně docenit.

1 komentář

  1. My jsme si nechali poslat doporučení od kamaráda, který instaluje hliníková okna někde v Praze. Dělají hodně pro firmy, a tak mi říkal, že moc dobře ví, co se objednává ve větším a čemu se určitě vyvarovat. Mám tak dobré kamarády, že mně takto pomáhají realizovat si můj vysněný dům. Je to velké štěstí v životě.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno