Co si představíte, když vám někdo nabídne tričko s potiskem? Říkáte, že obyčejný oděv nevábné kvality, kam vám výrobce umožní otisknout například vaší fotografii nebo slogan? Pokud s výše uvedenou odpovědí více méně souhlasíte, ihned se zatavte a na malou chvíli se posaďte. Představte si trička a mikiny s potiskem vyrobené mimořádně kvalitním technologickým postupem prodlužující celkovou životnost oděvu. Představte si barvité a především stylové slogany či obrázky, slavné postavy ze seriálu, hlášky a mnoho dalších obdobně laděných unikátností. Internetová prodejna Geekshirts dokáže ihned na první pohled přesvědčit, že potisk ještě neřekl své poslední slovo. Nyní se do hlubin speciální nabídky můžete ponořit i vy.

000339

Mikiny s vtipným potiskem

Sezóna je v plném proudu, tedy pokud se díváme na tu podzimní. Teplých dnů ubývá a mnohem častěji jsme nuceni sahat po teplé mikině, tak proč to neskloubit a nezakoupit si konečně originální kousek do svého šatníku, který jen tak kolem sebe na někom jiném nenaleznete.

Mikiny s vtipným potiskem jsou skvělou výzvou pro všechny, co na sebe rádi upozorňují a dávají světu nejrůznější sdělení. Nechte za sebe mluvit své oblečení a sledujte reakce ostatních. Mikiny s vtipným potiskem jsou navíc vyrobené z kvalitního materiálu moderním technologickým postupem.

 001155

Odplata je naše, říká Android

Mnoho mikin s vtipným potiskem si nalezne či zasáhne jen určitou část populace. Pokud jste zapálení do určitého seriálu, počítačové hry nebo například operačního systému Android, můžete vyhlásit Applu malou osobní válku. Mikina symbolizuje čurající systém Android na ukousnuté jablíčko.

Tímto způsobem můžete velmi citlivou formou naštvat všechny potencionální vyznavače společnosti Apple, a o to přesně jde. Zacílit svou rebelii jen proti určitému množství lidí či komunitě. Vyberte si jedno z mnoha triček nebo mikin na internetové stránce Geekshirts.

001352

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno