Miluje váš partner masáže? Chcete ho překvapit a potěšit například dárkovým poukazem na masáž, ale běžné masáže, které jsou dostupné ve všech masážních salonech, vás neláká? Chcete vyzkoušet něco nového, smyslného, ale bojíte se nevěry? Zbavte se předsudků, že každá tantrická či erotická masáž musí nutně znamenat nevěru či podvod ve vztahu.

 

Co znamená erotická masáž?

Erotická masáž je příjemným skloubením uvolnění napětí svalů a svůdné erotiky. Představte si, že po celodenním stresu v zaměstnání, kde si od svého šéfa vyslechnete, jak jste neschopni dotáhnout zakázku do konce, kdy se vám zkrátka nic nedaří a máte „den blbec“, přijdete domů, tam vás čeká výslech a celý nepovedený den zakončíte únavným vařením nebo péčí o děti či venčení čtyřnohého miláčka. Nervy na dranc a nálada na bodě mrazu. Co s tím? Co tahle zapomenout na všechny starosti právě v masážním salónu, kde vás nebude čekat vaše „stará“ s válečkem v ruce, ale krásná mladá a energií nabitá masérka v sexy spodním prádýlku nebo úplně nahá?

 

Erotická masáž jako druh sexuální terapie

Erotická či tantrická masáž neznamená pohlavní styk! Jedná se o uvolnění napjatých svalů, navození psychické pohody a spolu s tím i vzrušivé uspokojení. Uvolněte se, přivřete oči, nadechněte se vonných olejů a užívejte si zkušené doteky masérky, která vám předvede, že i nepovedený den lze zakončit dokonalou relaxací.

Erotické masáže v Praze probíhají v naprosté diskrétnosti a důvěře mezi zákazníkem a masérkou. Pravidelnými návštěvami erotických masáží posílíte smyslové reakce a zbavíte se problémů s předčasnou ejakulací. Praktiky masáže si můžete osvojit a partnerovi dopřát i domácí erotickou masáž, kterou v sexy spodním prádle či žhavém župánku zvládnete i vy. Na rozdíl od masáže v salónu ta vaše masáž může skončit skutečným splynutím těl.

 

 

3 KOMENTÁŘE

  1. Kromě nuru masáže jsou k dispozici i další chuťovky. Vsaďte třeba na indicky laděnou erotickou tantru, nechte se rozmazlit mýdlovými tureckými masážemi nebo si ke každému programu přidejte množství chuťovek podle svého vkusu od masáže prostaty až po jiskřivě dráždivou lesbi show. Vždyť odměnit se erotickou masáží je tak snadné!

  2. Nemyslím si, že by to vůbec mělo být bráno jako nevěra. Pokud to pomůže vztahu a obnovit partnerovy energie – proč by ne?.. Já šla také na nurumasáž (http://www.sweet-massage.com/), abych se především uvolnila, získala více zkušeností a mohla se potom předvést partnerovi… takže ne, nevidím v tom nevěru. 🙂

  3. Pracuju jako masérka už skoro 2 roky a specializuju se na tantrické masáže. Je na to speciální školení a samozřejmě, cílem je sexuální požitek, takže ve své podstatě jde o sex, i když společensky daleko přijatelnější, než kdyby se jednalo o nějaký bordel. Neřekla bych sice, že jde o nevěru, ale svému partnerovi dáte pádný důvod, aby byl na vás naštvaný… Záleží tedy na každém vztahu zvlášť, ale řekla bych, že z něčeho takového lze vycházet a pokud si nejste jisti, jak by váš partner zareagoval (neznáte ho/jí zatím tak dobře), tak na erotickou masáž nechodtě, nebo o ní neříkejte…. Výjimkami jsou pak erotické masáže pro páry, ale těch jsem u nás zatím příliš nezaregistrovala…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno