Možná i vy děláte nákupy každý den, taháte se s těžkými věcmi a dostáváte se do stavu hraničícího se šílenstvím, když se vám taška roztrhne třeba jen několik metrů před domem. Klid – taková věc už se vám niky nestane. Tedy jen v případě, pokud si pořídíte moderní nákupní tašku. Překvapí vás, že je možné vybírat hned z několika modelů. Na trhu jsou i nákupní tašky, které vypadají super luxusně…

 

Zapomeňte na plast nebo papír, vsaďte na látku!

Plastové či papírové tašky na nošení nákupu stačí, ovšem téměř u věch hrozí, že se protrhnou a celý nákup se vám vysype na zem. Navíc se i vám určitě doma hromadí a pomalu přestáváte vědět, co s nimi. Chcete-li si nákup užívat a nosit nákup pohodlně, vsaďte i vy na moderní nákupní tašky.

 

Super kousky od Reisenthel

Důkazem toho, že i s nákupní taškou uděláte parádu, jsou modely od značky Reisenthel. Výrobce totiž dokázal spojit praktičnost s elegancí.

Nejpopulárnější jsou chytré nákupní tašky Reisenthel. Vypadají jako velké kabelky, ale stačí rozepnout zip a rázem získáte dostatečný prostor i na velký nákup. Naší favoritkou se stala Chytrá nákupní taška SHOPPER e1 hopi – Reisenthel s nápaditým a současně velmi elegantním bíločerným vzorem.

5245920_RJ7034_high

Značka Reisenthel u chytrých tašek rozhodně nekončí. Pro ještě náročnější dámy jsou zde módní nákupní tašky s nápaditými uchy.

 

Co říkáte na model LOOPSHOPPER L flower? U nás boduje!

9637274_OR4031_high

Reisenthel nabízí i takové speciality, jako jsou tašky na lahve. Bezpečně v nich přenesete i skleněné lahve. Tašky jsou vyrobeny z velmi pevného materiálu a mají praktické polstrované uši. Taška má vnitřní kapsy, do kterých se lahve pohodlně vejdou.

6161886_ZJ3008_high

V nabídce jsou i extra velké chladící tašky, které jsou ideální pro léto.

 

Proč si vybrat u Reisenthel?

Nekoupíte si jen obyčejnou nákupní tašku, ale společnici, která vám vydrží perfektně sloužit hodně dlouho. Značka je známa pro svou prvotřídní kvalitu a úžasný design, proto je také bohužel kopírována po celém světě. Kopie si nekupujte, jsou jen pro zlost. Jedině s pravou nákupní taškou od Reisenthel si nákupy užijete a budete vypadat stylově! Kompletní nabídku si prohlédněte na www.nakupni-kose-tasky.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno