Po tomto zážitku jsem měl v hlavě jedinou myšlenku – ještě, chci ještě!  Mé velké díky patří majiteli firmy, který provozuje stránky www.lety-balonem.cz. Kde se můžete naprosto spolehnout na profesionalitu pilota, oceníte kompletní průpravu a instruktáž stejně jako nesmírné pohodlí v balonu. Tento zážitkový dárek je to nejlepší, co jsem kdy v životě mohl prožít. Naštěstí jsem svou rodinu přesvědčil, že na své kulaté narozeniny toužím jen po letu balonem. Že se o lety balonem zajímám již delší dobu a že nemusí mít obavy, že se mi něco stane.

Lety balonem Praha – zážitek na celý život

Řešila se otázka, kde letět balonem. Vyhrála to Praha s Karlštejnem. Ještě chci výše jmenované firmě, co provozuje nejen let balonem Praha za trpělivost při objednávání termínu. Kvůli práci jsem ho musel několikrát změnit. No, co vám budu vyprávět, let balónem změní váš pohled na svět. Říká se “Postav dům, zasaď strom, zplodit syna”. Po tomto zážitku doplňuji: “… a leť balonem Praha!” Praha je skutečně historický klenot a vidět tu nádheru z výšky – nemám slov. Na světě je několik věcí, které by si měl každý alespoň jednou za život vyzkoušet. Let v horkovzdušném balonu k nim rozhodně patří. Je to zážitek na celý život, který v sobě skrývá dobrodružství, romantiku, špetku adrenalinu a přitom je zcela bezpečný.

dsc_0584

Působivý pohled – let balonem Karlštejn

Letět v balonu a koukat se z nebes na hrad Karlštejn. To je zážitek s nádechem historie. Jako byste se přenesli v čase. Splnil se mi dětský sen, kdy jsem vždy s obdivem sledoval pomalu se vznášející balon na obloze. Běžel jsem za balonem kolem celého bloku, kýval a sledoval ho, dokud se neztratil za horizontem. Mrzelo mě, že jsem nikdy neviděl balon startovat nebo přistávat. A samotný let jsem považoval za svůj životní cíl. Let balonem Karlštejn mohu jen doporučit.

dsc07277

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno