Mé zkušenosti s agenturami jsou z nedávné doby. Po VŠ jsem se chvilku rozhlížela po pracovním trhu a vyzkoušela jsem i nějaké agentury, ale nyní zjišťuji, že několik z nich už ani neexistují. Naštěstí mi můj přítel sdělil, že volná pracovní místa prezentují také na portále uniworks.cz. Tehdy jsem odcházela na zahraniční praxi do Kanady a tak jsem tyto aktivity nechala tak. Po návratu jsem využila zmíněnou agenturu a zaujal mě inzerát, kde práci nabízela, společnost Testo Stores ČR – centrála pro Čechy a Slovensko sídlící v Praze. Jejich dvoukolový náborový proces proběhl velmi pozitivně, na přátelské úrovni a lidé, kteří mě přijímali, se opravdu snažili zjistit mé preference a do nich napasovat danou pracovní pozici. A tam jsem nakonec i zůstala pracovat.

Volná pracovní místa – přehledná nabídka 

Takže šlo o velmi pozitivní a příjemnou zkušenost. Co se týče negativní zkušenosti, mám ji spíše s inzeráty, které se nalézají v různých inzertních portálech. Nepravdivé informace, neaktuální pozice – zmatek. Pokud máte zájem o volná pracovní místa, tak se obraťte na profesionály, na kvalitní pracovní agenturu, která již patnáct let nabízí nové možnosti získávání a řízení lidských zdrojů a pomáhají vyřešit nejkritičtější problémy spojené s lidským kapitálem.   Tehdy jsem navštívila několik agentur v Praze a téměř žádná se nezajímala o mě jako o osobu, ale jen se předháněli v rychlosti a snaze napasovat mě na ledajaké a všechny pracovní pozice, aby mohli poslat moje CV zaměstnavateli “do počtu”, aby vypadaly jako agentury s velkou a kvalitní databází kandidátů.

construction-646914_640

Práce v zahraničí – pozitivní zkušenosti s agenturou UNIWORKS 

Práce v zahraničí mě a mého přítele stále zajímá. Společnost UNIWORKS zprostředkovává práci v ČR i po celé EU, zejména v Německu a Rakousku. A to jsou pro nás zajímavé země, neboť kromě anglického jazyka zvládáme i němčinu. V dnešní době se na trhu pohybuje množství personálních agentur, což nabízí klientovi mnoho alternativ na spolupráci. Máte-li zájem i o práci v zahraničí UNIWORKS je vaše personální jistota!

 notebook-405755_640

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno