Volných pracovních pozic je mnoho, ale … Moje zkušenost nebude patřit zřejmě k těm nejlepším. Možná bude i výrazně citově podbarvená. Vyplývá to z rozčilení nad tím, že jistá pracovní agentura zaměstnává nekompetentní lidi. Našla jsem na internetu zveřejněný inzerát, tak jsem se rozhodla danou agenturu kontaktovat s tím, že mám vážný zájem o práci, kterou inzerovali. Byla jsem tehdy končící studentka, takže šlo jen o brigádu pro jednu kosmetickou firmu. Přijela jsem na pohovor. Během pohovoru mi dotyčná řekla, že už mají vybrané tři zájemce, ale že se jí zamlouvám, jsem pěkně upravená, komunikativní a protože jsem vysokoškolačka, tak mám velkou šanci naučit se vše o produktech dostatečně rychle. Nakonec jsme podepsali dohodu o provedení práce a odcházela jsem docela spokojená domů a odmítla jsem další nabídky. Chyba lávky – práce mi nevyšla.

Zaujala mě nabídka práce v zahraničí

Byla jsem nešťastná a moje známá se mi vysmála, že si čtu jen inzeráty z inzertních webů a dám na nějakou neprověřenou agenturu. Proč se prý raději nesoustředím na portály, kde se na nabídku práce specializují. Poslala mi emailem odkaz na uniworks.cz. Že jsem ztrácela čas někde jinde. Zaujala mě nakonec nabídka práce v zahraničí – Rakousku. Německý a anglický jazyk zvládám velmi dobře, tak proč si ve světě nevydělat nějaké pořádné peníze. Taky se mi na tomto portálu, kde nabízejí práci v zahraničí a tuzemsku líbí, že si můžete navolit řeč – češtinu, angličtinu a němčinu. To musí ocenit zahraniční zájemci o práci v Česku.

blogger-336371_640

Hledáte nového zaměstnance? Jsou tady – uniworks.cz

Potkala jsem včera svého starého známého, který vlastní dobře prosperující firmu a na mou otázku jak se má odpověděl, že nic moc, že v jednom kuse hledá nové zaměstnance. Platové podmínky má dobré, ale jeho firma vyžaduje odbornost a vysoké pracovní nasazení. Tak jsem se mu zmínila o společnosti UNIWORKS CB s.r.o., která by mu mohla být v tomto směru k užitku. A taky byla, neboť je zde řada odborníků s dlouholetou praxí v oblasti personalistiky.

glass-blower-385490_640

1 komentář

  1. Kdepak, mě do práce tento rok už nikdo nedostane. Nastoupila jsem na mateřskou dovolenou jak rychle to jen šlo. Snad to za 8 týdnů dopadne dobře a Adámek se narodí zdravý. Už chci být jen doma a užívat si té svobody. Do práce tak za dva roky nejdříve.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno