K bazénu

Také máte pár svých oblíbených věcí, které vám u bazénu prostě nesmí chybět? Nemusíte se jich vzdávat díky těmto skvělým vychytávkám! Mobil, klíče, peníze nebo i sluneční brýle či řasenku si můžete uložit do hezké toaletní taštičky, která pojme vše důležité! Toaletní taštičky jsou nabízeny ve všech možných velikostech i provedeních, využít je můžete i jako psaníčko nebo je sladit k vašim plavkám.

K bazénu patří také skvěle vychlazený drink. Abyste u bazénu nemuseli pít jen teplé pití, které jste si přinesli z domu, využijte k tomu pomocníka, na kterého jste zvyklí spíše přes zimu. Termohrnky plní svou funkci skvěle i v létě! Můžete si do nich dát váš oblíbený koktejl s ledem i ovocem. Termohrnek zajistí, že vám drink vydrží dlouho vychlazený a osvěžující!

Pitný režim

Abyste mohli v létě dodržovat správný pitný režim, pořiďte si pro vaše drinky hezkou skleničku nebo lahev, ze které se bude pít jedna radost. Využít můžete barevné sklenice s víčkem a brčkem, pití pro vaši partu nebo děti můžete připravit i do praktické skleněné nádoby s kohoutkem o objemu několika litrů tak, aby měli pití stále k dispozici. Nevíte, jaký drink si k bazénu připravit? Zkuste smoothie z ananasu, melounu a nektarinek, který je dokonale osvěžující a plný vitaminů!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno