Množství barevných, lesklých lahviček. Jedna krásnější než druhá. A ty barvy! Laky. Lakuješ a lakuješ a výsledkem jsou krásné barevné drápky. Přestože používáš podkladový lak, se stane, že po odlakování na tebe vykouknou nepěkné zažloutlé nehty. Přečti si tento stručný a velmi jednoduchý návod jak si připravit směs na domácí bělení zažloutlých nehtů použitím surovin, které bez problémů najdeš v každé domácnosti.

Bělení nehtů

Co budeš potřebovat?

  • bělící zubní pastu
  • citrónovou šťávu
  • olivový olej
  • misku
  • zubní kartáček

Jak budeš postupovat?

1. Do misky vymáčkni malé množství bělící pasty, přidej citronovou šťávu a důkladně rozmíchej, abys dostala polotekutou konzistenci.

2. Pokud chceš při bělení nehty a nehtovou kůžičku zároveň hydratovat, přidej i pár kapek olivového oleje. Tento krok je však nepovinný.

3. Po důkladném promíchání nanes směs na nehty a pomocí zubního kartáčku každý nehet řádně prešúchaj po dobu alespoň 1 – 2 minut.

4. Zbylou pastu nanes na nehty a nech působit minimálně 10 minut.

5. Následně opláchni vlažnou vodou.

6. Pokud je to nutné, nehty a nehtovou kůžičku ošetři hydratačním krémem.

Je důležité, aby si po aplikování této bělící směsi nehty nějaké čas nelakovala ani nijak nezatěžovala a nechala ať si trošku odpočinou, zregenerují se.

Domácí bělení zažloutlých nehtů a jeho výhody

Největší výhodou této domácí metody bělení nehtů je její jednoduchá příprava a dostupnost surovin. Citron vyniká nejen bělícími účinky, ale zároveň nehty vyživuje a posiluje, zatímco zubní pasta se nejvíce osvědčila při jemném odstraňování skvrn.

Pamatuj, že trpělivost růže přináší. Tuto kúru zopakuj klidně dle potřeby i každý týden, aby si zajistila svým nehtům bezchybný vzhled bez nepěkných fleků a žlutého nádechu. Znáš nějaké další domácí tipy a triky jak se tohoto problému zbavit?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno