Najít dobrý návod na pletení ponožek, který by mimo jiné dokonale vysvětlil zpracování paty, které dobře sedí a nesvléká se, není tak úplně jednoduché. Poradíme vám, kde jeden takový najít a navíc přidáme dobrý tip na levnou pletací přízi. Podívejte se samy!

 

Elegantní ponožky vlastní výroby

Pro pletení ponožek vlastně mnoho nepotřebujete. Pro začátek stačí kvalitní pletací jehlice a vhodná příze – nejlépe s vysokým podílem akrylu. Bez obav sáhněte i po přízi 100% acryl, se kterou se dobře pracuje a ponožka přirozeně drží tvar. Základy se nejlépe naučíte na jednobarevných přízích. Ale pokud vás zajímá něco elegantnějšího a nápaditějšího, určitě se podívejte na tyto duhové ponožky upletené z ELIAN Melody.

Připravily je pro vás pletařky z e-shopu www.vsv.cz. A s radostí vám poskytnou i detailní návod. Stačí, když se zaregistrujete do ELIAN klubu. Fotonávod najdete ihned poté v nabídce Klubové prémie a s ním i spoustu dalších nápadů a inspirací pěkně na jednom místě. A jako bonus budete mít každé klubíčko příze o 1,-Kč levnější!

12049410_692740220862325_2539101795643366935_n

Teplé ponožky pro zdraví i lepší sex

Naučit se uplést originální teplé ponožky se opravdu vyplatí. Předně si můžete vybírat materiál, ze kterého budou. Plánujete-li ponožky pro miminko nebo kamarádku s citlivou pokožkou, jednoduše si vyberete přízi Merino a nemusíte mít strach, že je budou ponožky už po pár minutách nošení kousat a škrábat.

A o prospěšnosti nošení teplých ponožek věděly už naše babičky. „Chce to klid a nohy v teple,“ říkaly a měly pravdu. Jakmile stupnice na teploměru klesne do chladných nížin, bude se vaše tělo přirozeně snažit zahřát všechny své okrajové části. A pokud mu s tím u nohou pomůžete, bude mít více síly na boj s nebezpečnými infekcemi. Chcete se vyhnout klasické zimní chřipce? Vsaďte na teplé ponožky.

Teplé ponožky vám pomůžou i v ložnici. Zvláště ženy jsou citlivé na celkovou tělesnou pohodu, i když o tom často nevědí. Musí-li se potýkat s vyhříváním studených nohou, nikdy nebudou úplně v pohodě a o blaženém orgasmu si mohou nechat jen zdát. Doporučujeme proto teplé ponožky minimálně na milostnou předehru.

12227589_706542299482117_8445887325021901013_n

Vše pro pletení (nejenom) ponožek najdete v bohaté nabídce e-shopu www.vsv.cz. Všechny příze jsou 100% české výroby a jejich kvalitu zaručuje ochranná známka ELIAN. Ať už hledáte pletací příze, háčkovací příze, jehlice nebo háčky a další doplňky, zde si určitě vyberete.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno