Svatba, narozeniny, výročí nebo jen tak. Pozvěte přátele na zahradu a uspořádejte perfektní garden party. Říkáte si, že není nejvhodnější doba na pořádání venkovních akcí? Proč? Stačí dokonalá příprava a oslava se může konat za každého počasí. V sychravém počasí navíc využijete naplno kuchařský um a můžete připravit i dobroty, které zahřejí na těle, ale v letních měsících nejsou vhodné vzhledem k plavkové sezóně. Takže na co ještě čekáte? Co oslavíte?

Teplo a sucho navzdory počasí

Čím začít? Pořádání party v chladnějším nebo dokonce v zimním období totiž vyžaduje jistou přípravu. Nejprve je nutné zajistit v půjčovně párty stanů Praha dostatečně velký přístřešek, který pojme všechny přátele.

Vzhledem k povětrnostním podmínkám je dobré pořídit i dostatek dek, případně požádat hosty, ať si vezmou svojí. Vytápění lze zajistit pomocí tepelných plynových zářičů, není od věci udělat na zahradě i táborák. Nad ním může v kotlíku bublat pro zahřátí pravý buřtguláš.

Posezení s grogem nebo nealko punčem

A jaká jiná jídla připravit? Rozhodně pro milovníky grilování poctivý flák masa, pro dietáře libový plátek krůtího nebo kuřecího masa s grilovanou zeleninou a nesmí se zapomenout ani na nápoje, které zahřejí. Pro chladné a sychravé počasí se hodí teplé alkoholické nebo nealkoholické nápoje. Výběr je samozřejmě na vás, ale oblíbené a snadné jsou různé varianty svařeného vína, grogu nebo punče. Právě punče lze jednoduše vařit i ve variantách nealko.

Zatočte se zimou tancem

A kam si s jídlem a pitím sednout? I na to musíte jako organizátor myslet a pronajmout pivní sety, což jsou dvě lavice spojené se stolem vhodnými pro venkovní posezení.

Je ale jasné, že sedět nevydržíte dlouho, a jak jinak se pořádně zahřát než pohybem? Ideální je proto připravit hudební aparaturu a vyzvat přátele k tanci. Tanec rozproudí zábavu i zahřeje, navíc se mohou všichni pobavit stylovou taneční hrou.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno