Dospěli jste k rozhodnutí, že je na čase vyměnit stávající matraci za novou? Probouzíte se ráno bez nálady a energie, cítíte se rozmrzelí a polámaní? Nemůžete večer usnout, několik hodin se bezmocně převalujete ve snaze najít ideální polohu, ale spánek se ne a ne dostavit? Pak příčinu těchto nepříjemných problémů hledejte ve vaší matraci! Spánkem strávíte třetinu vašeho života, proto je velice důležité dopřát si plnohodnotný spánek na kvalitní matraci. Nevíte, čím se při výběru nové matrace řídit? Tápete v pravidlech a bojíte se, že šlápnete vedle a zbytečně vyhodíte peníze oknem? Pak právě pro vás máme několik užitečných tipů, díky kterým to zvládnete hned napoprvé!

matrace-medline-lux-400

Umíte poznat kvalitu?

Věřte nebo ne, ale poznat kvalitu nemusí být nijak zvlášť složité, víte-li jak k tomuto úkolu přistupovat. Chcete-li si být jistí, že nevyberete špatně, hledejte známé certifikáty. Rozhodně se na kvalitu matrace nebojte zeptat. Uvědomte si, že zdraví máte jen jedno, proto byste pro sebe měli žádat opravdu jen to nejlepší. Spokojit se s málem v tomto případě není na místě.

 

Matraci přizpůsobte svým potřebám

V současné době je k dostání různorodá nabídka matrací, mezi kterými můžete do sytosti vybírat. Kromě matrací, které jsou vyrobeny ve standardních rozměrech, je možné přizpůsobit si matrace na míru. Díky tomu získáte ideální matraci, která vám bude ve všech směrech plně vyhovovat, poskytne vám plnohodnotný a kvalitní spánek, která vám zaručí, že se každé ráno budete probouzet odpočatí a s dobrou náladou.

 

Zdravotní či ortopedická – víte, jaký je mezi nimi rozdíl?

Spousta lidí nezná rozdíl mezi pojmy ortopedická a zdravotní matrace. Možná i vy patříte do skupinky lidí, kteří si to pletou nebo mezi nimi dokonce žádný rozdíl nevidí. Zatímco ortopedická matrace je zárukou stabilní opory vašeho kosterního systému, zdravotní matrace se pyšní certifikátem, který byste si při nákupu neměli zapomenout prohlédnout. Nabízí se tedy otázka: Vyplatí se investovat do zdravotní matrace? Odpověď je jednoznačná: Rozhodně ano!

 zdravotni-matrace-sarah-bio-greenfirst-400

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno