Při tom od vás nepotřebuje až tak velkou pozornost. Stačí ho jednou v roce zavést na servisní kontrolu, v průběhu používání kontrolovat provozní kapaliny a v lepším případě neodmítne své vlastní bezpečné parkovací místo. Existuje však cenově a časově rozumné řešení v dostatečné kvalitě nebo je vždy třeba chod domácnosti vystavit náročným stavebním úpravám? Ano a skrývá se pod samonosným hliníkovým garážovým stáním.

 

Hliníkové garážové stání

Představme si samonosný hliníkový přístřešek, který není nutný kotvit do konstrukce domu. Ve své podstatě se jedná o mobilní přístřešek z eloxovaného hliníku. Krytina tohoto elegantního přístřešku je tvořena dutinkovým polykarbonátem s oboustranným UV filtrem.

Ochrana automobilu je zaručena střešní krytinou s perfektními izolačními vlastnostmi a 100% ochranou proti UV záření. Váš automobil získá moderní zázemí a dokonalý úkryt před povětrnostními i klimatickými podmínkami. Stačí nohy přichytit chemickou kotvou do betonového podloží – více není opravdu třeba.

 

Montáž garážového stání

Garážové stání je nenáročné na výstavbu, proto není třeba žádné odborné výpomoci. Vše si zákazník udělá svépomocí bez jakékoliv rady. Pro dva kamarády je to práce na 3 hodiny. Dokonce i méně zručný kutil dokáže celý hliníkový přístřešek postavit bez větších komplikací.

Hliníkový přístřešek má luxusní design a dokážete ho postavit bez speciálního nářadí. Ve své podstatě získáte bezúdržbové garážové stání s dlouhou životností a odolností vůči povětrnostním i klimatickým vlivům.

Pokud by vás toto moderní garážové stání zajímalo trochu více, nahlédněte na nabídku na webových stránkách https://www.nejlevnejsipolykarbonat.cz/.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno