Atmosféru podhorského městečka Černý Důl si můžete užít v chalupě Brusírna. Zatímco jiné chalupy v okolí se snaží těžit především z nevšední krásy lidové architektury, tato chalupa ponechala historické prvky stranou a místo toho se oblékla do přirozené krásy dřeva v jednoduše moderním duchu. Chlubit se může především čistými liniemi a opravdu velkými okny, které klasickým roubenkám tak často chybí.

 

Krása přírody v moderním hávu

Chalupu Brusírna poznáte již zdálky. Jejímu vzhledu dominují tři základní prvky – dřevo, sklo a železo. Pro její výstavbu byly použity středy kmenů borovice douglasky, jejichž struktura se skvěle hodí k všudypřítomnému dekoru žuly.

Jednoduchý místy až minimalisticky laděný interiér vám poskytne potřebný klid a pohodu, které je i na dovolené často zoufalý nedostatek. Využijte všech možností, které vám tato jedinečná stavba nabízí! Rozpalte své tělo v sauně a následně se zchlaďte ve venkovním koupacím sudu, porelaxujte ve vinném sklípku nebo si užijte skvělou koupel ve velké vaně s výhledem do zeleně.

Buďte pánem svého času a uvařte si cokoliv podle své chuti v plně vybavené kuchyni (obsahující i kvalitní kávovar). Nemusíte se tak na svých výletech omezovat časem ranního či večerního jídla. A až budete mít procházek po okolí dost, sedněte si na zápraží a zaposlouchejte se do zvuků křišťálově čistého horského potůčku a pozorujte, jak se okolo vás pomalu snáší soumrak. Takové chvíle jsou na rodinné dovolené nezapomenutelné. Pokud je také chcete zažít, navštivte stránky chalupy Roubal a rezervujte si termín svého pobytu na chalupě Brusírna ještě teď. Neváhejte, protože míst rychle ubývá!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno