Léto už je tu za několik málo dní, takže je ten nejvyšší čas, abyste si i vy pořídila nové plavky, se kterými se stanete královnou každé pláže. Vůbec nezáleží na tom, jestli vyrážíte k moři, či budete chytat bronz u české přehrady. Plavky musíte vybrat tak, abyste v nich vypadala dokonale! Poradíme vám, jak na to.

Musíte být soudná

Při výběru plavek musí na prvním místě stát soudnost. Střih a model je třeba přizpůsobit vaší postavě. V plavkách je většinou vše vidět, takže nesprávná volba může mít fatální následky. Pokud jste štíhlá, lepší pro vás budou dvoudílné plavky, ve kterých se pochlubíte dokonale plochým bříškem. Jestliže máte nějaké to kilo navíc, sáhněte po plavkách jednodílných. Dokážou být také krásné a navíc vám pomohou faldíky zamaskovat. Pro všechny druhy plavek platí, že se vám nesmí nikde zařezávat, dobře tedy vyberte velikost.

 getImage (1)

Hrajte si se vzory

Letošní móda fandí barevnosti a rozmanitým vzorům, což je super, protože právě ony vám pomohou v maskování. Vybírejte jednodílné plavky s rozmanitými motivy, skvěle vypadají květiny. Bohatý vzor totiž odpoutá pozornost od nedostatků vaší postavy. Efekt zeštíhlení mají i plavky s řasením. V případě jednodílných plavek věnujte pozornost kvalitě podprsenky. Lepší je ta vyztužená, vaše poprsí bude vypadat lépe. Klasické bikiny jsou vhodné spíše jen pro opalování. Hitem léta budou také plavky se zdobením v podobě kamínků či třpytek. Módní záležitostí pro tento rok jsou i podprsenky bez ramínek.

 getImage (2)

Nyní se slevou!

Tápete při výběru? Pokud ano, navštivte internetový obchod www.rajpradla.cz. Právě zde na vás čeká bohatý výběr plavek různých střihů s rozmanitými motivy. Na vybrané modely je nyní poskytována sleva i 50%, a to už se nemusí opakovat. Pokud tedy ještě nové plavky nemáte, neváhejte ani chvilku!

getImage

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno