První hrací automat vznikl tak nějak mimochodem. Měl ukrátit zákazníkům čekání v jednom automobilovém servisu. Postupem času se ale Hrací Automaty pro zábavu rozšířily do všech koutů světa a to jak ve své fyzické tak i virtuální podobě.

Mekkou zábavního i hazardního průmyslu je určitě americké Las Vegas. Podle nejnovějších průzkumů navštívilo toto legendární město více než 38% všech obyvatel Ameriky a to převážně kvůli touze vyzkoušet si hráčskou vášeň a vzrušení na vlastní kůži. Počet casín a heren ve dvoumilionovém městě je skutečně obrovský a není divu, že vznikla fáma tvrdící, že by se každý stálý obyvatel mohl pro sebe zabrat vlastní hrací automat a ještě by jich spousta zbyla. Skutečnost je o něco méně šokující ,ale pořád dost zajímavá. Kdyby se v Las Vegas skutečně strhala rvačka o hrací automaty, získal by svůj vlastní jen každý osmý občas. Ale i to je neuvěřitelné číslo.

Rovněž se říká, že je až příliš snadné kouzlu hracích automatů propadnout a proto by měly být zakázané. Skutečnost je ale úplně jiná. Hrací Automaty pro zábavu čas od času použije skoro každý a přesto se to v našem okolí nehemží lidskými zombiemi přilepenými k blikajícím obrazovkám. Většina hráčů vnímá automaty jako občasnou zábavu, díky které se mohou pobavit s pouhými několika drobnými v kapse. Propadnou jim jen lidé se skutečně slabou vůlí, kteří se obvykle neumí odpoutat ani od kouření nebo pití alkoholu. A přesto kvůli nim pivo ani cigarety ve vedlejší hospodě nezakazujeme. U hracích automatů stejně jako i jakékoliv jiné zábavy totiž platí osvědčené heslo: všeho s mírou. Pokud se ho přidržíte, nemusíte se o své psychické zdraví ani stav peněženky bát.  

3 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno