Není-li tomu tak, je třeba vyrazit na nákup. My se soustředíme na volbu elegantních prostěradel vyrobených z těch nejlepších materiálů. Konkrétně se zaměříme na provedení v atypických rozměrech. Poradíme, jaký je vhodné vybírat materiál a kde se vyplatí realizovat nákup.

 

Bavlna, jersey, froté nebo jiná látka?

O skutečnosti, že základem každého ložního prádla musí být vysoce kvalitní látka, není nutné nijak diskutovat. Možností její volby máme dnes poměrně hodně. Ať už uvažujete o nákupu prostěradla 140×220 cm nebo nějaké jiné velikosti, je zapotřebí mít jasno. Asi největší klasiku představuje bavlna, která je jemná a pomalu se opět vrací na výsluní. Ještě jemnější je jersey. Tento materiál dokážete navíc vypnout až o 25 %, takže se prostěradlo pohodlně natáhne na postel. Zapomenout nelze ani na froté, jehož hlavní devízou je dokonalá schopnost sát pot.

 

Velikost si prostě přizpůsobíte

Sehnat prostěradla různých rozměrů není náročné. I proto se není třeba nijak omezovat. Na trhu se nacházejí jak poměrně malé variace, jako jsou prostěradla 120×200 cm, tak i velká provedení. Z nich jmenujme kupříkladu prostěradla 200×220 cm. Rozměry se volí individuálně především podle velikosti matrace, respektive postele.

 

Využijte nabídky specializovaného eshopu

Nákup ložního prádla určitě řešte ve speciálním obchodě. Mnozí prodejci nabízející příliš levné zboží nedokážou zaručit potřebnou jakost. Naším tipem je eshop rodinnebaleni.cz, v němž si můžete vybírat nejen prostěradla 160×200 cm, ale i další variace v různých rozměrech.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno