Plíseň v domě je vždy problém. Někdy téměř neřešitelný. Tentokrát se nám objevila v dětském pokoji a nebylo možné se s ní nadobro rozloučit. Po vyčištění se za čas ukázala znovu. Plíseň v domě může podlomit zdraví i dospělému člověku, a co teprve dítěti. Nechtěli jsme naše dítě tomuto nebezpečí dále ani chvíli vystavovat. Plíseň musela neprodleně pryč. Ale jak si s ní poradit? Odpověď jsme našli záhy na internetu.

Ujistili jsme se, že sami jsme na tento palčivý problém krátcí a podat pomocnou ruku nám může jedině úklidová firma. Těch je ale mnoho, a tak se manžel dal do pečlivého hledání a vybírání té nejlepší. Jeho nárokům vyhověla úklidová firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., deratizace, likvidace, dezinfekce, sanace plísně Brno, která se dle recenzí tvářila velice renomovaně.

Navíc poskytovala i další služby, které nabízela i v zahraničí, což manžel posoudil jako další známku kvality. Také cena vypadala velice přijatelně. Zvolili jsme tedy tuto úklidovou firmu.

Docela jsme na odstranění plísně z dětského pokoje spěchali, ale firma A SERVIS s tím neměla žádný problém. Přijeli v předem dohodnutý čas a o náš problém se profesionálně postarali. Byli velice milí a vstřícní. Aplikovali nátěr proti plísním a ubezpečili nás, že je pro okolí naprosto nezávadný, takže ani našemu dítěti nijak neublíží. Měl by navíc fungovat asi 10 let, do té doby máme o zdi bez plísní v dětském pokoji postaráno.

S přístupem a výsledkem práce firmy A SERVIS jsme dokonale spokojeni. Určitě s manželem doporučujeme dalším, kteří mají stejný problém nebo přemýšlí firmu využít za jiným účelem.

Odstraňování, čištění, likvidace graffiti. Anti graffiti ochrana fasád Brno

Zejména ve velkých městech mají majitelé obytných domů a nemovitostí problém s vandaly a sprejery. Ničení majetku je téměř na denním pořádku a společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o., likvidace, odstraňování graffiti Brno, se zabývá odstraňováním graffiti a nanášení antigraffitového nátěru nebo antigraffitového nástřiku.

23241741 - old painted wall
23241741 – old painted wall

Odstraňování graffiti provádí odstraňovačem, který po chvíli působení smyjí vysokotlakým zařízením za pomoci vody nebo písku – záleží na materiálu, z kterého jsou graffity odstraňovány. Úspěšnost je vždy 30-70% tam, kde není antigraffitový nátěr. Tento nátěr zajistí 100% úspěšnost odstranění graffiti a firma ho doporučuje hlavně na barevné fasády, u kterých je problém znovu namíchat stejný odstín barev, ale také na marmolit, který je momentálně nejvíce žádaný.

Marmolit je ze složení drobných kamínků, který si majitelé nechávají nanášet na spodní části fasády. S jeho hlubokou strukturou je obtížné graffiti odstranit a pokud se to nezadaří, je nutno marmolit odstranit a znovu nanést nově. Antigraffiti vytvoří na povrchu pololesklý sametový lak, který nejen že zaručí 100% odstranění pomocí vysokotlakého zařízení, ale také odpuzuje vandaly, jelikož ví, že jejich díla jsou zde zbytečná, protože velmi lehce a hlavně rychle půjdou dolů.

 

1 komentář

 1. Dobrý den,

  trvalým odstraňováním plísní se zabývám více jak 10 let.
  Tvrzení “Aplikovali nátěr proti plísním a ubezpečili nás, že je pro okolí naprosto nezávadný, takže ani našemu dítěti nijak neublíží. Měl by navíc fungovat asi 10 let, do té doby máme o zdi bez plísní v dětském pokoji postaráno.” pokládám za více jak odvážné až zavádějící.
  Při odstraňování plísní je prioritou zjištění příčiny vzniku plísní a odstranění této příčiny.
  I ty nejsofistikovanější nátěry proti plísním pracující na principu lokální změny v buněčné stěně plísně nemají při jediné aplikaci trvanlivost 10 let.

  Jaroslav Zima
  602221220
  zima.ensan@gmail.com
  http://www.ensan.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno