Už jsem vyzkoušela více úklidových firem na čištění koberců, nicméně nikdy jsem nebyla spokojená. Nejhorší zkušenost byla s poslední firmou, se kterou jsem spolupracovala. Byla to firma, která na čištění koberců používala extrakční metodu. Když koberce vyčistili, nejen, že jsem je musela nechat proschnout celé dva dny, jelikož byly hodně mokré, ale největší překvapení bylo, když koberce uschly. Koberce byly flekaté. Když jsem jim volala, odvětili, že se to u starých koberců prostě stává.

Já to ale nevzdala a na internetu jsem našla jinou úklidovou firmu, která používá k čištění koberců metodu strojovou, která je jednoznačně nejúčinnější. Byla to firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., kartáčové čištění koberců Ostrava,  která měla nejen příjemné ceny, ale také měla po celém internetu spousty kladných ohlasů od spokojených zákazníků.

Neváhala jsem a firmu jsem zkontaktovala. Slečna po telefonu se mnou ihned probrala postup čištění koberců, následně se mnou domluvila termín a také mi poslala cenovou nabídku šitou na míru. Opravdu skvělý servis.

V daný den pak dojeli zaměstnanci firmy A SERVIS LIPKA, prošli si v rychlosti dům a pustili se do práce. Do domu dotáhli těžký kotoučový stroj, pomocí kterého začali do koberců zanášet účinnou chemii, kterou tam nechali nějakou dobu působit, aby se uvolnily veškeré nečistoty. Jakmile chemie zabrala, opět koberce rozkartáčovaly, aby se vše dostalo na povrch a nakonec jej vysáli výkonným vysavačem.

Koberce byly opět jako nové, krásně provoněly celý dům, ale hlavně měly opět svůj původní vzhled i barvu. S firmou A SERVIS LIPKA jsem byla nadmíru spokojená a určitě u nás nebyli naposledy. Tuto firmu vřele doporučuji.

Profesionální čištění oken, mytí fasád. Práce ve výškách Ostrava

Bydlíme v domě u silnice, kde denně projede opravdu hodně aut a kamionů. Je tu hustý provoz a jde to znát. Jak v rámci hluku, tak v rámci prašnosti a všech možných nečistot. Nejvíce dostávají zabrat naše okna, která jsou po těch letech už opravdu hodně zanesená, a když jsem je zkoušela drhnout, špína nešla dolů. Dohodli jsme se s manželem, že si na mytí oken zavoláme profesionální pomoc. Na internetu jsme našli spousty specializovaných firem, které zajišťují mytí oken i plno jiných úklidových služeb.

49922840 - smiling young woman cleaning windows in winter

Nejvíce se nám líbila firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., výškové čištění fasád, mytí oken Ostrava,  která měla všude samé kladné hodnocení, komentáře od spokojených zákazníků, pochvalné články a reakce. Nebyl důvod firmu nezkontaktovat.

Tak jsme to hned další den udělali. Slečna na telefonu byla velice milá, o všem nás informovala, dala nám finanční nabídku, která byla velice výhodná a nakonec s námi domluvila termín realizace našeho přání.

V daný den pak dojeli zaměstnanci firmy A SERVIS LIPKA a ihned se pustili do práce. Bylo vidět, že jsou v této profesi opravdu zkušení a proškolení, jelikož nevypadali vůbec zaskočeně, když uviděli naše opravdu hodně zanesená okna. Pustili se do toho s velkým nadšením. Nejprve vždy okno důkladně umyli, aby z něj smyli veškeré nečistoty a špínu. Použili k tomu rozmývák a saponát s vodou. Následně okna do sucha setřeli gumovou stěrkou a nakonec je vyleštili pomocí bavlněné pleny. Ano, nepoužili žádné leštící přípravky, což bylo pro nás velké překvapení a i tak byla okna opravdu krásně lesklá a beze šmouh či tahů.

S firmou A SERVIS LIPKA a jejich odvedenou prací a cenou jsme byli velice spokojeni a těšíme se na další spolupráci, jelikož po této zkušenosti už nechceme nikoho jiného. Tuto firmu doporučujeme.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno