S kolegou vlastníme obchodní síť s oblečením ve všech větších městech u nás. Když už jsme obchodních jednotek měli povícero, hledali jsme nějakou spolehlivou úklidovou firmu, která by se nám starala o mytí oken a výloh a také čištění podlah. Hledali jsme někoho, kdo by nám to dělal pravidelně a hlavně dodržoval termíny a byl spolehlivý.

Po delším hledání jsme dostali kontakt na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění fasád, výškové mytí oken Ostrava, která působí jak na našem území, tak i na Slovensku, v Rakousku i Německu. Už jen z této informace nám bylo jasné, že to bude určitě profesionální firma. Neváhali jsme a firmu jsme zkontaktovali. Jelikož jsme docela opatrní, rozhodli jsme se, že si firmu nejprve vyzkoušíme a poptali jsme ji na mytí oken a výloh pouze u jedné z našich poboček.

Domluvili jsme termín, který vyhovoval oběma stranám, ještě týž den nám byla zaslána cenová nabídka, která byla velice příjemná a také nás informovali o postupu práce jejich zaměstnanců, jak to bude probíhat a jak dlouho bude jejich práce trvat.

V daný termín pak dojeli zaměstnanci firmy A SERVIS LIPKA včas. Prošli si prodejnu, aby věděli, kde začít a jak pokračovat. Ihned se pak pustili do práce. Nejprve okna a výlohy důkladně umyli pomocí rozmýváku a saponátu s vodou, následně okna setřeli gumovou stěrkou a nakonec je precizně vyleštili pomocí bavlněné pleny tak, že byla krásně lesklá a beze šmouh. Jejich práce byla opravdu důkladná a my jsme byli velice spokojeni.

Od té doby s firmou A SERVIS LIPKA spolupracujeme pravidelně. Zajišťují nám servisní cykly mytí oken, výloh i podlah u všech našich poboček. Vždy dodržují termíny, přístup zaměstnanců této firmy hodnotíme jako kladný, práce je stále na vysoké úrovni a celkový náš dojem na tuto firmu je vynikající. Tuto firmu musíme jen doporučit.

Hloubkové, kotoučové čištění koberců Ostrava

Hloubkové čištění koberců zajišťuje firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., kotoučové čištění koberců Ostrava, svým zákazníkům v pravidelných a opakujících se intervalech čištění koberců nebo provádí pouze jednorázové zbavení koberce nečistot. Pro detailní a hloubkové vyčištění koberců používají kotoučový stroj, velmi účinnou čistící chemii TS 80 a vysoce výkonný průmyslový třímotorový vysavač.

55034351 - carpet texture close-up, beige furry carpet texture background, selective focus

Nejdříve na povrch koberce nanesou a nechají vsáknout čistící chemii, která se dostane hluboko do struktury koberce. Chemii nechají chvíli působit. Následně je koberec podroben kvalitnímu vykartáčování kotoučovým strojem s kartáčem výšky13 cm a přítlakem 42kg na kotouč o průměru 51 cm. V závěru strojového čištění a tepování koberce používají vysoce výkonný vysavač s kobercovou štěrbinovou hubicí, který koberce důkladně zbaví veškerých uvolněných nečistot, nežádoucích pachů a vlhkosti.

Pokud je koberec v prostorách s velkou frekvencí zákazníků, doporučují pravidelné hloubkové strojové čištění koberců. Je důležité, aby stupeň znečištění nebyl podceněn, jelikož se může stát, že když se koberec nechá dlouhou dobu bez vyčištění, tak se již nepodaří zbavit koberce veškerých nečistot.

Pravidelné čištění koberce se rozhodně vyplatí a životnost koberce se tím prodlouží. Vyměnit starý koberec za nový sice není nákladné, ale jde spíše o ostatní finanční náklady a organizační záležitosti kolem, které s výměnou souvisí. Jedná se o to, že je velmi složité pro frekventované provozovny je vystěhovat a udělat veškeré opatření před samotnou výměnou koberce.

Přípravy s vystěhováním bývají nejdražší položkou, která se musí připočítat k výměně koberce. Takže je rozhodně lepší a efektivnější udržovat stávající koberec v dobrém stavu a prodloužit jeho životnost pomocí pravidelného čištění. Hloubkové čištění koberců je realizováno touto firmou pro velkou řadu významných zákazníků.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno