Velikonoce patří v naších končinách k tradičním náboženským svátkům. Slaví je ale i lidé bez vyznání, kteří využívají skvělé příležitosti k relaxování uprostřed probouzející se jarní přírody. Rozjaření a často podnapilí koledníci pobíhají po ulicích však ke sváteční náladě zrovna nepřispívají. Chtěli byste si také užít letošní Velikonoce v klidu a bez zbytečných starostí?

Dovolená, na které si maximálně odpočinete

Trávení víkendů prodloužených navíc pracovním volnem mimo domov je stále rozšířenějším trendem. Víkendové velikonoční pobyty přinášejí tolik potřebnou úlevu od běžných domácích povinností – úklidem oběda počínaje a uklízením po celém byte konče. Velikonoce navíc tento seznam nezbytností obohatí ještě o vymýšlení výslužky pro koledníky a barvení velikonočních vajec. Z půvabného dětského zvyku se postupem času stala rutina, která skutečně baví jen málokoho. A není před ní úniku. Jedinou možností je vypnout zvonek a doufat, že vám při pondělním nákupu nezmaluje pozadí tlupa rozjařených chuligánů.

Řešení je snadné: stačí jednoduše vyrazit na pár dní do klidných a přívětivých končin naší republiky, daleko od svátečního shonu. Krkonošský Harrachov s nádhernou přírodou a čistým horským vzduchem je přímo ideální.

 relax_400

Sklářská velikonoční pomlázka v Krkonoších

Velikonoční pobyt v našich národních horách v hotelu Sklář láká všechny návštěvníku svou exkluzivitou a prvotřídními službami. Moderní Relax & Care centrum vám dovolí zapomenout na všední starosti. Využití hotelové bazénu, whirlpoolu a finess stejně jako sauny a parní lázně je samozřejmostí.

Udělat můžete něco i pro své zdraví a vybrat si některou z široké nabídky sportovních aktivit. Dopřát si můžete i zdravý a pestrý jídelníček jedinečně „vital“ kuchyně nebo si v hotelové restauraci dopřát unikátní kombinaci české a zahraniční kuchyně s důrazem na kvalitu všech nabízených pokrmů. Ochuzen nebude ani váš noční život. Hotelový Pool Bar nebo jack Daniel´s central bar nabízejí široký výběr z dobře zásobené vinotéky a koktejlového baru. A v pondělí ráno vás samozřejmě na pokoji bude čekat tradiční velikonoční pomlázka. Vše je tedy dokonale připraveno pro příjemné a dokonalé prožití velikonočních svátků.

velikonoce-prestige

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno