Ať už chceme, nebo ne – každý z nás najde ve svém šuplíku spodní prádlo, které měl maximálně jednou na sobě, jelikož do výčtu vlastností, kterou byste ho definovali, by rozhodně nepatřil komfort a celková kvalita. Obecně výběr spodního prádla bývá pro muže ožehavou záležitostí kupříkladu z důvodu, že obvykle nepatří mezi módní nadšence, a nesledují tak aktuální trendy. Stále však platí, že základem dobrého dne je skvěle padnoucí spodní prádlo.

Typy spodního prádla

Současně se dají považovat trenýrky za nejrozšířenější typ pánského spodní prádla. Jsou volnější a skvěle větrají, netlačí ani neškrtí. Jejich předností je také pohodlnost a ideální prostorová rezerva pro intimní partie.

Dalším základním typem jsou takzvané boxerky, které při správném výběru dokážou konkurovat trenýrkám, alespoň co se komfortu týče. Vhodné jsou také pro sportovní aktivity a obecně se hodí spíše k riflím a kalhotám typu „skinny a slim-fit.“ Dbejte však na přesnou velikost, jelikož při zvolení menšího čísla úbytek prostoru patrně pocítíte.

Posledním známým typem pánského spodního prádla jsou slipy. Ty se hodí zejména pro pány s objemnějšími stehny. Ještě nedávno však s přehledem disponovaly nadvládou v pánských komodách nad ostatním typem spodního prádla. Deficit se snaží samotní výrobci snížit třeba speciálními push-up slipy.

Parametry

Hlavním aspektem při výběru spodního prádla by měl být materiál. Ten bývá nejčastěji volen převážně z řad bavlny, případně v kombinaci s elastickými a syntetickými vlákny. Stejně je pak důležitá velikost, která bývá klasicky označena písmeny S, M, L, XL a vyšších.

Ať už vybíráte prádlo pro jakoukoliv příležitost, vždy klaďte důraz na správnou velikost a kvalitní materiál. Nejlépe se totiž nosí spodní prádlo, které vám padne tak dobře, že o něm ani nevíte. Při péči o spodní prádlo se také hlavně řiďte pomocí informací na štítku, kde výrobce přesně uvádí, jak se o spodní prádlo máte starat.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno