V dnešní uspěchané době se každá žena, ale samozřejmě i muži, snaží, aby byl její život co možná nejsnadnější, nejpohodlnější, ale zároveň zábavný a zajímavý. Chytré telefony se staly nepostradatelnou součástí našich životů a používáme je doslova od rána až do večera. Kdo z náš ještě používá klasický budík namísto aplikace? Naučili jsme se využívat telefony pro všechno od e-mailové komunikace přes fitness plánování po sledování kvality spánku. Podívejme se na zajímavé a populární aplikace, které moderní ženu provedou celým dnem, od rána až do večera.

Headspace

Proč nezačít ráno meditací a vstoupit do nového dne s klidnou myslí a úsměvem na tváři. Tahle aplikace si získala obrovskou popularitu a těší se vysokému hodnocení. Založil ji v roce 2010 Andy Puddicombe, který původně studoval sportovní vědy na univerzitě, ale po sérii životních tragédií v jeho okolí se rozhodl studium ukončit, aby se stal buddhistickým mnichem. A taky tak udělal, deset let meditoval až 16 hodin denně, změnil perspektivu na život a vnesl do něj opět radost. Vrátil se zpátky do rodné Velké Británie a učil vyhořelé přepracované lidi, jak zlepšit svoje každodenní životy. Teď jeho aplikace Headspace nabízí každému možnost naučit se meditovat pomocí vedených meditací různých délek, zvládat stres a naučit se relaxovat. Aplikace je dostupná pro iOS i Android.

Mint

Mít osobní finance rychle po ruce je jistě obrovská výhoda. Mint je vysoce hodnocená appka (k dispozici pro iOS i Android), díky které lze sledovat utracené peníze, tvořit měsíční rozpočty, sledovat zůstatky a transakce. O popularitě aplikace svědčí přes 24 milionů uživatelů, kteří si aplikaci oblíbili. Stačí aplikaci synchronizovat s bankovními účty, kreditními kartami nebo spořícími účty. Při překročení měsíčního rozpočtu, dostane majitel aplikace upozornění, dostupné jsou také odborné tipy a rady ohledně správy financí či upozornění pro zaplacení účtů.

Workout for Women

Tahle aplikace, dostupná pro iOS i Android, byla vyvinutá speciálně pro ženy a jejich potřeby při trénování, hubnutí oněch ženských partií, udržování fitness kondice. Už od pouhých sedmi minut denního cvičení lze začít pozorovat vytoužené výsledky. Kdo by nechtěl vysněné tělo podle cvičení na míru? Cvičení v aplikaci, která je zadarmo, jsou přívětivá k začátečnicím, ale i pokročilejší sportovkyně ocení krátké a efektivní tréninky. K dispozici jsou vedená videa s hlasovým průvodcem, jenž patří mezi obzvlášť oblíbená.

Aplikace PokerStars

Tělo už je procvičené, teď je na řadě zbystřit mozek. Pokud se potřebujete po náročném dni trochu odreagovat, zatímco trénujete mozek, pak hraní duševních sportů, mezi které patří právě poker, šachy nebo bridž, je ideální způsob. Kromě udržování mysli aktivní mezi další výhody patří zlepšení paměti, koordinace a kognitivních schopností. Tahle aplikace, která je dostupná pro stažení pro iOS i Android, nabízí několik verzí pokerové hry, je rychlá a snadno se ovládá. Hraní téhle systematické a analytické hry vyžaduje trénink, ale díky aplikaci se může uživatel zdokonalovat postupně třeba při jinak nudné cestě do práce metrem.

           PHOTO by Pxhere, Public Domain CC0

Water Reminder

Po fyzickém i duševním vypětí je obzvlášť dbát na správný přísun tekutin. Tahle aplikace, také dostupná pro oba systémy, dokáže kalkulovat, kolik vody potřebujete a sledovat úroveň hydratace. Dodržovat pitný režim je pro naše tělo i mysl vitální, ale co si budeme povídat, často si během rušného dne stačíme dát ranní kávu a na vodu lehce zapomeneme a dokonce ignorujeme i signály těla, jako je únava, podrážděnosti či bolesti hlavy. Díky aplikaci Water Reminder, také dostupné pro Android a iOS, dostáváte připomínky na základě vašeho denního režimu od momentu probuzení po čas, kdy se obvykle odeberete do postele. Uživatel či uživatelka aplikace si tak podvědomě začne budovat pravidelné návyky pro pití vody.

Zuzily

Snad každá žena si jednou za čas ráda užije nakupování. Tahle aplikace (k dispozici pro oba systémy) dokáže najít ty nejlepší slevy a speciální promo akce pro celou rodinu. Kromě procházení aktuálními módním trendy, speciálními druhy oblečení pro ženy, aplikace monitoruje současné slevy, které můžou dosahovat až 70 %.

Bumble

Všichni asi už slyšeli o Tinderu, ale Bumble (iOS i Android) je populární aplikace pro ženy, které se chtějí seznámit. Aplikace umožňuje vkročit do světa randění, navozovat nová přátelství a taky spojení v profesionální oblasti. Díky několika různým módům můžete poznat podobně smýšlející lidi z pohodlí svého domova, chatovat nebo používat videohovory.

Sleep Cycle

Pořádně se vyspat už je někdy považováno za luxus. Tahle aplikace (dostupná pro Android i iOS) dokáže lehce sledovat spánek od usnutí po probuzení a detailně analyzovat spánkové návyky. Díky jedinečnému provedení vás aplikace umí vzbudit ve fázi, kdy je váš spánek nejlehčí, takže můžete začít nový den v plné energii a s dobrou náladou.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno