Zamýšlet se nad vánočními dárky je téměř pozdě. Pojďte je hned pro celou rodinu a své známé pořídit. Letos letí rozhodně dárky kreativní. Věnujte obrazy malování podle čísel.

Na rovinu, kdo ví, jaké budou letošní Vánoce? Loni jsme již od léta nesehnaly trampolíny, protože děti zůstaly doma a nechodily do školy, v zimě zas chyběly sáňky a boby, protože opět bylo nutné zabavit děti. Letos to nebude lepší. Vše zdražuje, navíc rozhodně na trhu není jen nedostatek čipů pro automobily, ale brzy se projeví i nedostatek ve zboží, které jsme si naplánovaly věnovat jako dárky. Netrapte se s tím. Pojďte letos nadělit dárky kreativní. A nemusíte se dokonce ani trápit tím, kde který koupit. Věnujte směle všem obrazy podle čísel. A nelekejte se, že je do Vánoc nestihnete namalovat. Nejlepší jsou jako dárek nevymalované. Obdarovaný se tak může do tvoření pustit sám.

Nejkrásnější Vánoce jsou ty, na které se připravíme s předstihem

Skutečně si Vánoce užijeme pouze bez stresu. Uklízení, vaření, pečení – zkuste je omezit, nebo se do těchto věcí pusťte s předstihem. Potřebujete mít napečeno desatero? Domluvte se se sousedkou a každá napečte jenom polovinu. Pak to dejte dohromady. Nebo se klidně domluvte hned tři či čtyři sousedky nebo kamarádky. Napečete ještě rychleji.

Další stres nám přináší nakupování dárků. V koronavirové době nejsou nákupy v rouškách a s rizikem, že si Vánoce nakonec odstůněme, příliš lákavé. Navíc, když už i bombičky do šlehačky stojí o 30 % více než loni, budeme každou útratu dobře zvažovat. Pojďte dárky nakoupit online. A jak jsme již říkali – ty kreativní. Malování podle čísel, to není jen technika pro dětské omalovánky. Je to i úspěšná kreativní zábava dotažena k takové dokonalosti, že ji dostanete připravenou do posledního mililitru barvy potřebné pro váš obraz. A i to z ní dělá naprosto skvělý tip na vánoční dárek. Pro koho? Skutečně bez nadsázky – pro každého. Pro ženy i pro muže, pro děti i pro dospělé, pro dědečka i babičku, pro kohokoliv z rodiny, pro kamarády a kamarádky, pro partnera a též pro sebe sama.

Směle si napište Ježíškovi právě o tento dárek. Nepotřebujete další svetr. Tvoření vás zahřeje více. Nepotřebujete dokonce ani nový kuchyňský robot. Můžete sice tvořit dorty, ale po těch se tloustne. Raději si vytvořte umění, na které budete pyšné a vystavíte si je na zdi jako skutečné uměleckého dílo. S hrdostí, protože půjde o váš vlastní originál.

Malovat můžete začít hned o Vánocích

Malování podle čísel je ideální aktivita pro trávení volného času s rodinou a s blízkými. Nechcete se přece opět koukat pouze společně na televizi? Dnes se i tak každý odseparuje do jiné místnosti se svým rozkoukaným seriálem a snadno se tak stane, že se spolu neuvidíte ani o Vánocích. Obrazy malování podle čísel jsou příležitostí, jak se společně zabavit. Když vás přestanou bavit deskovky, nebo prostě pro tolik lidí, kolik se vás sejde, ani stolní hru nemáte, prostě se všichni pusťte do užívání si dárku a začněte malovat. Když se pak za pár let ohlédnete po různých Vánocích, právě na tyto si vzpomenete jako na ty nezapomenutelné.

Myslíte si, že přece jenom ne každý ve vaší rodině se bude schopen či ochoten do malování podle čísel pustit? Namalujte mu ručně malovaný obraz podle čísel vy. Darujete mu nádhernou dekoraci, a současně dárek od srdce. Vybrat si lze různé obrazy z nabídky, ale zrovna pro tento účel se nejvíce hodí ručně malovaný obraz podle vlastní fotografie. Zuty.cz, projekt, který dělá umělce i z těch, kteří štětec pomalu ještě nedrželi v ruce, vám nejenže nabídne různé hotové obrazy připravené pro malování podle čísel, ale zpracuje i vaši vlastní fotografii pro tuto techniku.

Obraz malování podle čísel si lze nechat připravit i z vlastní fotografie.

Pojďme se podrobněji podívat, co přesně malování obrázků technikou podle čísel je a proč takovýto obraz, ať již vymalovaný či k vymalování, darovat jako vánoční dárek.

Proč věnovat obraz malování podle čísel?

Obraz malování podle čísel lze věnovat jako již hotový namalovaný obraz, ale rovněž coby dárek pro kreativní tvoření. A právě tyto dárky dnes letí. Oblečení, různé klišé dárky, jedlé dárky – to vše už jsme věnovaly, navíc lidé mají těchto věcí plné skříně, police i spíže. Co dnes funguje, to jsou především kreativní dárky. Jenomže věnovat něco, k čemu si pak obdarovaný musí dokoupit drahé pomůcky, to není ono. Malování podle čísel od Zuty.cz je jiné. Jde o dárek, kde darujete nejen předpřipravený obraz k malování, ale rovněž kompletně vše, co dotyčný k malování potřebuje. Tedy obraz připraven k malování, na plátně (již může být i vypnutý), kompletně veškeré potřebné barvy a štětce. Nově je k dispozici dokonce dárek navíc – lupa pro malování těch nejdrobnějších detailů. Tento dárek může dotyčný rozbalit a ihned začít malovat. Nic více k malování nepotřebuje než to, co od vás dostane v balíčku jako dárek.

Je tento dárek vhodným pro každého? Věnovat obraz malování podle čísel pro dospělé se hodí pro každou kreativní duši. A věřte, že díky této technice v sobě umělce nakonec objeví každý. Nebojte se ani malování podle čísel pro děti. Vhodným je dokonce již pro předškoláky, pouze je nutné vybrat správně obtížnost, a tak trochu i prostor a oblečení k malování, protože se maluje akrylovými barvami. Starší děti a teenageři však již malování touto technikou zvládají zcela hravě, a to dokonce i v o něco složitějších obtížnostech.

Právě možnost vybrat si malování podle čísel v různých obtížnostech dělá z této zajímavé kreativní techniky vhodný vánoční dárek pro děti i prarodiče. Prostě pro každého. Obraz si lze vybrat v pěti stupních obtížnosti. Jednotlivé stupně obtížnosti se liší počtem použitých barev i velikostí jednotlivých plošek. V méně obtížných verzích se nenachází příliš malé detaily. Další rozdíl v obrazech je jejich velikost. Tu si lze volit většinou 40×50 cm, nebo 80×100 cm. Výběr velikosti je vhodné zvážit podle prostoru, který máte k malování, větší obraz je již lepší malovat na malířském stojanu. Na druhou stranu, detaily jsou na větším obrazu jednodušší k malování a současně je tento obraz skutečně efektním na zdi (pokud tedy na takové dílo máme prostor). Navíc díky přiložené lupě se nemusíte bát, že nějaký detail nezvládnete vymalovat, či jej přehlédnete.

TIP: Podívejte se, jak začít malovat podle čísel.

Malování podle čísel pro děti

Kreativní tvoření patří neoddělitelně k dětem. Pokud to vaše už doma má pět velkých sad pastelek, barvy všemožného druhu, kupujete mu všechny kreativní sady, na které narazíte a nevyhodíte žádnou ruličku od toaletního papíru či krabici od vajec, protože i ty jsou perfektní k tvoření, je na čase posunout vašeho malého umělce dál. Pořiďte mu obraz malování podle čísel pro děti s kompletní sadou akrylových barev. Věřte mi, že své dítě dostanete od počítače i od mobilního telefonu. Tato aktivita baví holky i kluky každého věku. A s těmi malými malujte společně. Pořiďte si obraz pro sebe i pro dítě. Bude jej tak malování ještě více bavit a půjdete mu příkladem. Dítě navíc získat zručnost, zlepší si motoriku a dáte mu šanci objevit i jiné malování než jen školními vodovkami.

Malování podle čísel je kreativní zábava pro všechny věkové kategorie.

Umění osvobozuje od stresu

Patříte mezi ty, kterým v břichu neustále ševelí motýlci, ale není to zrovna kvůli zamilovanosti? To jste nejspíš ve stresu a pravděpodobně sem-tam do Googlu zabloudí váš dotaz: „Jak se zbavit stresu?“. Řešení máte na dosah. A zbavit se stresu můžete pomoci i svým blízkým či známým díky vhodnému dárku. Ne tím, že jim věnujete další nefunkční doplněk stravy prosti stresu. Od tohoto negativa moderní doby vás osvobodí umění. Nestačí se však na něj pouze dívat, důležité je jej tvořit. Jenomže stát nad bílým papírem, malířským plátnem, či sedět nad krásným, ale doposud prázdným skicákem, je spíše stresující. U malování podle čísel je to jiné. Prostě vybalíte svůj balíček, vše máte připraveno do poslední kapky barvy, a malujete. Stresuje vás myšlenka, že budete mít málo barvy? Žádný problém! Ze Zuty.cz vám pošlou další, pokud vám některá dojde.

Při tvoření se člověk osvobozuje od stresu a při malování podle čísel to mohou zažít i ti, kteří by si jinak nevěřili a do umění by raději nefušovali. Týdny, měsíce i roky nahromaděný stres lze ze sebe velice rychle dostat skrz štětec a barvy. Úžasná technika malování podle čísel vám pomůže opustit svět strachu a starostí a zažít vzrušení z tvoření. Umění, které vám ožije pod rukama, je cestou k pocitu úspěchu, k hrdosti i spokojenosti.

Malování potlačuje negativní emoce. Je lepší než sezení u psychologa. Ani osobní kouč vám nedá tolik, jako štětec a barvy. Malování podle čísel vás přesvědčí o vašich schopnostech, zvedne vám sebevědomí. Zbaví vás problémů s prokrastinací. Je to zábava, která zprostředkuje optimističtější pohled na svět a udělá člověka šťastnějším.

Lepší než šperk

Jestli je pro někoho tento dárek jako ušitý, tak jsou to ženy. Obecně jsme kreativnější, tvořit nepřestáváme ani s věkem, často se snažíme vést k tvoření své děti. Zuty.cz navíc nabízí obrovské množství romantických motivů vhodných právě pro ženy. Tímto dárkem uděláme svým maminkám, babičkám, kamarádkám, kolegyním i dcerám, ale i sobě, mnohem větší radost, než dalším šperkem či fashion kouskem. Zvířata, květiny, městské scenérie, obrazy podle slavných uměleckých děl – to je jen ochutnávka toho, co vše si lze na Zuty.cz vybrat. Nevíte, který obraz koupit? Inspirujte se nejoblíbenějšími motivy, které v e-shopu najdete. Rozhodně vás nezklamou.

Jaké letos věnovat vánoční dárky? Věnujte obraz malování podle čísel – k vymalování, nebo jej předem namalujte a věnujte jako hotové umělecké dílo.

Nezapomeňte, že vám na Zuty.cz rovněž vyrobí obraz malování podle čísel podle vlastí fotografie. Takový též můžete věnovat jako dárek. Opět se dodává s kompletní sadou barev, štětci, lupou a samozřejmě můžete volit i ze dvou velikostí. Levnější varianta je bez vypnutí na rám, doporučujeme však zvolit si obraz již vypnutý na rámu. Ten lze skutečně vybalit a začít malovat.

Pojďte si koupit vánoční dárky včas, navíc ty nejlepší

Stačí si sednou a naklikat ty nejlepší dárky do košíku. Vánoce tak vyřešíte s obrovským předstihem. Klidně ještě stihnete některý obraz i namalovat a věnovat jej hotový. Nebo si připravíte své balíčky pro kreativní známé a příbuzné, kteří si pak obraz vymalují sami. Malování podle čísel je skutečně skvělá aktivita pro všechny věkové kategorie a tento dárek se hodí pro nejbližší rodinu, ale též různé kamarády a známé. Věnujte tento skvělý dárek, nebo si malování podle čísel vyzkoušejte i vy.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno