Dávno pryč jsou doby, kdy jsme v peněženkách nosili štos stravenek, a ty jsme pečlivě počítali při každém nákupu, kde je šlo uplatnit. Také jsme si museli hlídat jejich expirační dobu. To už dnes u e-stravenek neplatí, navíc šikovná je i stravenková karta jako taková. Ovšem je potřeba, abyste si zvolili společnost, která to nejen s e-stravenkami umí. Právě takovou je společnost Benefit Plus.

Stravenková karta, která vás mile překvapí

E-stavenky nám umožňuje používat stravenková karta. Ta od Benefity Plus slouží pro platby e-stravenkami i rozpočtem na benefity. Je chytrá, a tak automaticky ví, kdy zaplatí e-stravenkami a kde je potřeba rozpočet na benefity

Už nebudete muset hlídat zůstatek. Připojením soukromé platební karty ke kartě Benefit Plus lze hlídání zůstatku zcela „vypustit“ z hlavy. Anebo si ze své soukromé platební karty dobijete kredit, a tak budete mít svůj rozpočet plně pod kontrolou.

Už se nemusíte obávat ani z platnosti e-stravenek na kartě. Jejich platnost se totiž prodlužuje o 2 roky při každém náčtu. Při trvání pracovního poměru je tak platnost neomezená.

Kde lze stravenkou kartou zaplatit?

Použití stravenkové karty je snadné a bohaté. E-stravenkami lze zaplatit ve všech restauracích, kde akceptují platební karty, až na pár výjimek, které najdete v cafeterii. Platit se dá i v široké síti obchodů. Jde o prodejny Albert, Tesco, Lidl, Kaufland, Billa, Globus a další, ale i o online prodejce, jako třeba Košík.cz, Rohlík.cz nebo Wolt.com.

Zaměstnanci tak mohou využívat nejflexibilnější e-stravenky na českém trhu

Pokud se chcete přidat k těm, kteří používají stravenkovou kartu Benefit Plus, stačí kontaktovat společnost vyplněním krátkého formuláře na profirmy.benefit-plus.cz. Zákaznické centrum pak najdete na telefonním čísle +420 225 377 777. Jistě budete plně spokojeni.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno