Lepší než sedačka a židle

Nesedíme přece a podlaze, tak proč bychom si měli pořizovat další kus nábytku? Pokud takto uvažujete, nejspíš ještě nevíte, co všechno vám sedací vaky můžou nabídnout. Sezení na jejich optimálně měkkém povrchu je velmi příjemné, bez ohledu na to, do jaké věkové nebo váhové kategorie patří jejich uživatelé.

Tvarovatelné polystyrenové kuličky, tvořící výplň kvalitního sedacího vaku (vaky vyplněné polystyrenovou drtí rozhodně nedoporučujeme), se vždy maximálně přizpůsobí vašemu tělu. Podepřou páteř přesně tam, kde je to potřeba, uleví bolavým kloubům a svalům.

Na sedacím vaku si můžete užívat své soukromé chvíle s knihou, věnovat se ručním pracím, fandit napínavému hokejovému zápasu nebo se prostě jen tak natáhnout a v klidu odpočívat třeba po nědělním obědě.

A pokud si ve vaší rodině najdou své místo i dětské sedací vaky, zjistíte, že jejich využití nezná hranice. Poslouží jako doskočiště, příjemná schovka, nahradí křeslo pro partu kamarádů a lze je přetvořit i v bezpečný a útulný košík pro odpočinek těch nejmenších miminek.

 

Je to kůže? Ne, je to ekokůže!

Užitné vlastnosti sedacího vaku by však měly být vyváženy po všech stránkách. Pohodlí je jedna věc a snadná údržba druhá. U sedacích pytlů z e-shopu www.relax-vaky.cz se naštěstí mezi těmito veličinami rozhodovat nemusíte. Atraktivní ekokůže ve 22 barevných odstínech se snadno čistí a dlouho vydrží. Nepopraská ani nezpuchří jako pravá kůže, ale na omak ji skoro nerozeznáte.

 

Ve spojení s polystyrenovými kuličkami ve výplni navíc skvěle akumuluje teplo, takže už po pár minutách budete ve svém sedacím vaku sedět doslova jako ve hřejivé peřince. Dokáže vám tohle všechno nabídnout obyčejné křeslo nebo židle?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno