Jen málokterá svědomitá hospodyňka by si svůj život dokázala představit bez kvalitního šicího stroje, se kterým je oprava rozedřených kalhot či roztrhaných triček mnohem větší zábava. Správná žena si dokáže poradit s jakýmkoli problémem a raději usedne za šicí stroj, než aby se vydala na nákup nového oblečení. Jestliže i vy máte doma po ruce perfektního šicího parťáka, pak jistě víte, o čem je tu řeč. Mnoho žen se ale při nákupu spokojilo se vzhledově nudnou variantou, která sice svědomitě plní svůj účel, ale po designové stránce nestojí za nic. Buďte chytřejší a chtějte pro sebe jen to nejlepší – s barevným šicím strojem Texi JOY vnesete do vašeho šití neodolatelnou smršť barev!

Znáte šicí stroje Texi? Ne? Pak si je představíme!

Šicí stroje Texi určené pro domácí použití si vaší pozornost získají doslova na první pohled. Patříte-li mezi náročné uživatelky, které pro svou práci žádají jen to nejlepší, pak vám tyto stroje můžeme vřele doporučit. Jsou vyráběny podle přísných norem a z velmi kvalitních materiálů zajišťujících odolnost i úctyhodnou výdrž. Stroje se pyšní robustní konstrukcí, příjemným designem, kvalitním uložením hřídelí a nechybí ani chapače pro spodní podávání. Šicí stroje Texi jsou ideálním parťákem a vy jim rozhodně neodoláte!

 15668

Nová edice plná barev – šicí stroje Texi JOY si zamilujete!

Máte doma v komoře schovaný klasický bílý šicí stroj? Pak jej jednou provždy sprovoďte ze světa a dejte přednost jednomu z modelů nové kolekce Texi JOY, které jsou více než lákavé. Jejich největší předností je bezesporu barevné provedení, které vaše šití povýší na daleko lepší úroveň a zároveň mu dodají veselou hravost!

Lákavá cena, které nelze odolat!

Příjemné barvy, lákavé tvary a pořizovací cena, které neodoláte – tím se pyšní nová kolekce Texi JOY, které byste rozhodně měli věnovat pozornost. Vybírat můžete z mnoha barevných odstínů, díky čemuž si i ta nejnáročnější hospodyňka jistě přijde na své. Pořizovací cena za šicí stroj Texi JOY se zastavila na příjemných 2390,-Kč. No uznejte samy – minimálně jeden model zkrátka musíte mít!

17207

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno