Správná péče o pleť vyžaduje jistou dávku znalostí. Proto by se každá žena měla pravidelně svěřovat do rukou odborníků a nepáchat více škody než užitku. Přečtěte si hlavní důvody, proč je lepší navštěvovat kosmetické salony.

Investice do budoucna

Ve dvaceti, ve třiceti a možná ani ve čtyřiceti letech kdejaká žena následky nesprávné péče o pleť nepociťuje. V padesáti jsou však již vidět nedokonalosti a roky zanedbání a o dalších deset let později už drtivé procento z nás zapláče, že do své pleti neinvestoval více, když ještě měl možnost. Kosmetické salony je proto třeba navštěvovat již od věku, kdy pokožku zatěžujeme nánosy líčidel. Pro ty, které trpí aknózní pletí, to platí dvojnásob. Pravidelná kosmetická péče samozřejmě neznamená, že byste doma měly zapomínat na pravidelné odličování a péči, ale je dobré ji brát jako nezbytný rituál, stejně jako návštěvu doktora. „V salonu nabízíme široký sortiment relaxačních služeb. Od masáží, přes manikúru a pedikúru, až ke kosmetice. Kosmetická péče probíhá několika způsoby podle přání a preferencí klientek. Základem je však zprvu diagnostikovat typ pleti, jelikož každá pokožka je individuální. To nám napoví, jak k problémům zákaznic přistupovat a jak se o jejich pleť starat.“ uvádí Jana Svobodová, majitelka JS Studia v Praze.

Odborná pomoc

V kosmetických salonech se nesetkáte s neprofesionály, kteří by nevěděli, co dělat. Naopak vás čeká pomoc od někoho, kdo se s problémy spojenými s pletí potýká celý život. „Naše kosmetička Alena Kalíšková je profesionálka ve svém oboru a získala spoustu ocenění. Při první návštěvě na základě diagnostiky pleti doporučí ošetření a následnou péči doma. Ke každému klientovi přistupuje individuálně s nadstandardní péčí.“, dodává paní Svobodová.

Co se týče kosmetických zákroků a péče, můžete si vybrat to, co vám nejvíce vyhovuje a co vaše pleť potřebuje. Od běžného kosmetického ošetření, přes ošetření zralé pleti a hloubkové čištění ultrazvukovou špachtlí, až po ošetření problematické a aknózní pleti. To vše je prováděno pod drobnohledem odborníka z oboru. „Například kosmetika Salvus, kterou využíváme, je přírodní  bez parabenu a chemie, vhodná pro zákaznice s citlivou pokožkou, atopickou pletí a lidé s ekzémy,“ říká Alena Kalíšková ze studia JS a doplňuje: „Zaručujeme 100% vyléčení aknózní pleti a též i účinné omlazení pleti a to i díky naší kosmetické špachtli.“ Poukazuje tak na bezbolestné vyčištění pleti, které nejenže díky unikátní metodě pleť omladí, ale i rozjasní.

makeup-484257_640

Čas na relax

Kromě blahodárných účinků na pleť, je však na návštěvu kosmetického salonu třeba nahlížet jako na čas, kdy si můžete odpočinout. JS Studio disponuje velice příjemným a rodinným prostředím. Součástí služeb je i malé občerstvení v podobě šampaňského, vína, čaje, vody či kávy. Přítomní odborníci navíc počítají s každodenním vytížením žen a přizpůsobí se časovým možnostem. Vše tedy záleží jen na dohodě. Poté není problém ani hladový manžel a nezbedné děti. Do salonu jednoduše přijdete, až budete mít čas. Doporučujeme ale dodržovat jakousi pravidelnost, aby péče o pleť nesla ovoce.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno