S klasickými oteplováky si už jednoduše nevystačíme. Je načase vsadit na modernější materiály, mezi které patří například softshell. Kvalitní softshellové oblečení dokáže ochránit svého nositele i v proměnlivých klimatických podmínkách. Díky své voděodolnosti, neprofouknutelnosti a příjemné textuře se hodí pro jakékoliv outdoorové aktivity. Šije se z něj oblečení pro dospělé, pro děti ale i pro domácí mazlíčky.

 ochranna-kapsa-profi-3-v-1

Oblékněte své děti teple a stylově

V e-shopu Adom.cz naleznete široký sortiment softshellového outdoorové oblečení. Softshellové bundy, vesty nebo kalhoty se díky kvalitnímu zpracování a nápaditým střihům hodí nejenom pro zábavu v přírodě ale také jako funkční a slušivé oblečení do školy nebo do města.

Nechybí možnost vybavit všechny kousky kvalitními reflexními prvky nebo úprava oblečení přímo na míru. E-shop Adom.cz totiž nenabízí zboží zakoupení jinde ale převážně takové, které vzniká pod šikovnýma rukama českých krejčích, kteří se dokáží pružně přizpůsobit požadavkům zákazníka. Potřebuje vaše dítě zabrat kalhoty v pase, zkrátit nohavice nebo naopak trochu prodloužit rukávy u bundy? Stačí váš požadavek uvést do poznámky při objednávce zboží a za pár dní se můžete těšit na perfektně padnoucí kus oblečení. A to bez příplatku nebo nutnosti návštěvy kamenného krejčovství.

ochranna-kapsa-profi-3-v-1

V kategorii dětského zboží objevíte i výrobky určené pro nejmenší děti. Velmi oblíbené jsou ochranné kapsy. Ochranná kapsa profi 3v1 ochrání malé děti před nepřízní počasí v jakékoliv části roku. Letní softshellová kapsa a vnitřní zateplená fleecová kapsa mohou posloužit jako dokonalý zimní úkryt nebo samostatně jako lehké letní nosítko. Díky pružným pásům se rychle anvléká i svléká a o teplo miminka uvnitř se stará rychlé a pohodlné stažení brzdičkou.

Vyberte si pohodlné softshellové oblečení pro sebe i své děti na Adom.cz, kde získáte jistotu kvalitních použitých materiálů, příjemné ceny i osvědčeného českého výrobce.  

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno