Naše agentura byla nucena své kanceláře přestěhovat, protože budova, ve kterých se kanceláře nacházely, musela být ze statických důvodů zničena. Shánění nových ideálních prostor nebylo nikterak jednoduché. Po několika prohlídkách s realitním makléřem jsme narazili na prostory, které byly v centru města, ale vyžadovaly si celkem velký rekonstrukční zásah. Jelikož i cena pronájmu byla příznivá, tak jsme se s makléřem dohodli a uzavřeli smlouvu.

Základem byla rekonstrukce stěn a podlahy. Podlaha byla potažná kobercem, který na první pohled jevil vysoké známky znečištění. Jako první v pořadí byli stěny, protože uchránit novou podlahu před možným znečištěním, při rekonstrukci stěn by nemuselo být jednoduché. Ï přesto jsme umístili na koberce plachty. Jelikož jsme nedisponovali moc velkými finančními prostředky, tak byl pokus zachránit podlahu jednou z alternativ jak ušetřit. Zkusili jsme nakoupit chemické prostředky na čištění koberců, ale při pokusu podlahu vyčistit svépomoci jsme napáchali víc škody, než užitku.

Poslední možností jak dát všechno do pořádku bylo najmout si specializovanou firmu, které se čištěním zabývá. Firma, kterou jsme si najali je A SERVIS LIPKA, s.r.o., hloubkové čištění koberců a sedaček Brno, protože měla nejvíce kladných recenzí na internetu a mimo jiné si ji pochvalovali i naši kamarádi, kterým jsme se s daným problémem svěřili.

Po domluvě s A SERVIS pracovníci přijeli a pokusili se o nemožné. První do koberce vpravili chemické prostředky, které po chvíli rozkartáčovali speciálním strojem a následně chemii vysáli výkonným vysavačem. Pracovníci si počínali velice profesionálně a již v průběhu čištění bylo na první pohled znát, že podlaha je zachráněna. Bylo ještě nutné koberec nechat důkladně proschnout, čímž se prodlouží jeho životnost. Jakmile koberce úplně vyschly, bylo jasné, že důvěra ve firmu A SERVIS se vyplatila a ušetřila nám nemálo financí a starostí navíc. Za vstřícné jednání a přístup bych chtěl společnosti A SERVIS poděkovat a zajisté se v budoucnu na ni znova obrátíme.

Firmě, které se to povedlo. Odstranění graffiti Brno

Dobrý den, rozhodl jsem se, že se podělím o svou zkušenost s úklidovou firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění fasád, odstraňování graffiti Brno, kterou jsme si pozvali na odstraňovaní graffiti z fasád naší firmy. Když jsme ty čmáranice viděli, tak jsme se báli, že to nepůjde dolů, ale lidé z A SERVIS nás ujistili, že se jim to podaří vyčistit. Já i moji kolegové jsme byli mile překvapeni, jak rychle a kvalitně pracovníci A SERVISU všechno provedli.

22720020 - graffiti on wall, eps 10

Práci měli perfektně zorganizovanou, rychle provedenou a z naší strany byla maximální spokojenost. Potom, co graffiti odstranili a ještě zeď přetřeli barvou, kterou si předem sami nechali namíchat podle odstínu naší budovy. Poté všechny zdi natřeli antigraffitovým nátěrem, což je účinnou ochranou proti vandalismu. Vytvoří na fasádě ochranný filtr, který zabrání hloubkovému usazení spreje do omítky. Z takto ošetřené fasády se graffiti snáze odstraňuje.

Antigraffitová ochrana navíc fasádu zafixuje, při odstraňování graffiti se tedy nezmění její barva ani struktura. A pokud vám takto ošetřenou zeď od této firmy někdo opět posprejuje, stačí zavolat do firmy a oni vám ji nejpozději do čtrnácti dnů přijdou opět zrenovovat. Firmu A SERVIS musím pochválit, nejen za spolehlivou a dobře provedenou práci, ale také za její pracovníky, kteří jsou velmi šikovní, příjemní a pracovití.

Celkově jsme se vším hrozně moc spokojení, práci odvedli perfektně, zaměstnanci jsou moc milí a vše bylo za přijatelnou cenu, kterou se do údržby budov podle mě určitě vyplatí investovat, protože znetvořené zdi graffiti nechce mít snad nikdo.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno