Nejsem od přírody vůbec žádný technický talent, a protože žiji sama, na řešení jakéhokoli technického problému si vždy volám odborníky. Před nedávnem jsem zjistila, že mi u radiátoru prosakuje ventil, netušila jsem, co by se s tím dalo dělat, takže jsem volala instalatéra. Přišli k nám dva pánové v nepříliš čistém oblečení a zablácených botách. Bohužel se s jejich vyzouváním vůbec nenamáhali. Zarazilo mě to natolik, že jsem ani nepípla, když suverénně kráčeli po koberci a zanechávali na něm šlápoty.

Byla jsem z jejich jednání tak v šoku, že jsem ani moc nevnímala, co mi říkají. Na koberec vypustili pootočením ventilu trošku olejnaté vody, ale kdo by to ještě řešil, když už celý koberec vypadal na odpis. Radiátor mi spravili, vlastně ani nevím, co s ním bylo. Pořád jsem rozdýchávala zabahněný koberec.

Nakonec jsem se vzpamatovala a zkusila zavolat do úklidové firmy, o které mi nedávno povídala kamarádka. Ve firmě A SERVIS LIPKA, hloubkové čištění koberců a sedaček Ostrava, jsem při líčení příhody s kobercem konečně dosáhla soucitného porozumění. Slečna, se kterou jsem mluvila, mě ujistila, že i takové znečištění by jejich zaměstnanci měli bez problému zvládnout. Také mi řekla, že je možné si čištění domluvit na nejbližší dny, měla jsem tak naději, že se na tu hrůzu na koberci nebudu muset koukat moc dlouho.

Na zaměstnance firmy jsem čekala jako na spasitele. Ti se dostavili přesně v předem stanovenou dobu. Podívali se na koberec a vysvětlili mi, jak budou dále postupovat. Chystali se nanést značkovou chemii, která se nechá pár minut působit a poté se pečlivě vkartáčuje do celého koberce, naváže na sebe nečistoty a ty už se na závěr odsají průmyslovým vysavačem. A opravdu to všechno proběhlo tak, jak řekli. Nečistoty zcela odstranili a koberec vypadal zase perfektně.

Mechanické, hloubkové čištění a voskování podlah a linolea Ostrava

Vlastním menší studentskou kavárnu, která je přes léto vždycky zavřená, protože studentů tady v létě tolik není. A před otevírací dobou jsem ji chtěla dát trošku do pořádku. To zahrnovalo i čištění podlah. Tak jsem se na to vybavila čisticími prostředky, ale byl to marný boj, protože podlaha pořád nebyla čistá tak, jak jsem si představovala, že bude. Nakonec jsem si řekla, že zainvestuji a najmu si na to úklidovou firmu.

33242269 - thai people cleaning black granite floor with machine and chemical

Po přečtení recenzí na internetu se mi nejvíce zamlouvala firma A SERVIS LIPKA, renovace a čištění podlah Ostrava. Zkontaktovala jsem centrálu a domluvila se s pracovníky na termínu čištění a ostatních věcech. A musím říct, že svou práci zvládli na jedničku. A dvakrát podtrženou. Podlaha byla perfektně vyčištěná a špína zmizela i ze spárů, u kterých jsem myslela, že jim nepomůže už ani boží zásah. Pracovníci A SERVISU mi dále doporučili navoskování podlah, které mi podlahu zabezpečí před hloubkovým znečištěním, a tak ji i ochrání. Řekli, že je na ni záruka jeden rok, tak jsem si řekla, že to vyzkouším.

Podlaha potom už opravdu tolik neklouže, což je skvělé i pro servírky, když nosí tácy s objednávkami. I nově vzniklá špína jde mnohem lépe dolů. Proto bych chtěla všem službu čištění podlah Ostrava vřele doporučit, protože jsem s A SERVISEM byla spokojená ve všech ohledech, které si zákazník může vymyslet. Zaměstnanci byli navíc velice milí a opatrní ke všem věcem v kavárně, takže jsem fakt moc spokojená, protože kvalitní služby a milý personál už dneska nenajdete na každém rohu. A ještě k tomu za slušné peníze, které vám není líto investovat.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno