Dobrý den, ráda bych se podělila o svou velmi příjemnou zkušenost s úklidovou firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o., Praha 5, odstraňování sprejů, čištění graffiti, fasád. Roky si od nich necháváme umývat okna a čistit koberce, ale letos jsme byli nuceni vyzkoušet i jejich službu čištění graffiti v Praze. Nikdy by mě teda nenapadlo, že tuto situaci budeme muset s manželem někdy řešit, protože náš dům rozhodně není v centru, ale sprejeři, jak se zdá, jsou úplně všude.

Když jsme tu hrůzu na našem domě viděli, hned jsme naštěstí věděli, na koho se obrátit, protože jsme s firmou A SERVIS měli jen ty nejlepší zkušenosti a věděli jsme, že se zabývají právě i odstraňováním graffiti. Takže jsme jim hned zavolali a domluvili se s nimi na nejbližším termínu, kdy k nám mohou přijet a situaci vyřešit. Když přijeli, graffiti odstranili a ještě zeď natřeli barvou, aby vypadala opět dokonale a po graffitech nezbyla ani ta nejmenší památka.

Potom jsme si od nich ještě pro jistotu nechali celý dům natřít antigraffitovým nátěrem, po kterém jde nově vzniklé graffiti mnohem snáze dolů. Pro jejich kvalitní servis bychom je chtěli všem vřele doporučit, protože se jedná o opravdu profesionální vstřícné a slušné zaměstnance, kteří si dokážou poradit s úplně každým problémem. Ceny jejich služeb nejsou ani příliš vysoké, když vezmu v potaz, že svou práci vždycky odvedou perfektně a neměli jsme s nimi nikdy žádný problém, termíny vždy rovněž dodrželi.

K věcem v domě jsou při čištění vždy opatrní a nikdy nic nezničili, takže mě skutečně nenapadá nic, na co bych si u nich mohla stěžovat.

Nano impregnace Praha 2. Strojové čištění, voskování linolea. Krystalizace mramorové podlahy

Dobrý den, chtěla bych vylíčit svou zkušenost s úklidovou firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o., Praha 2, krystalizace podlah, čištění, voskování, kterou mně doporučila moje dlouholetá kamarádka, která sama s nimi spolupracuje už delší dobu. Taky patřím k těm, kteří, než když něco vyzkouší, musí mít načtených milion recenzí a podobně, proto sama jednu přidávám.  Máme menší chatu u Prahy, kterou pronajímáme se slevou buď známým, nebo i cizím lidem, pokud tam chtějí strávit část prázdnin a podobně. Má celkem osm pokojů a velikou jídelnu.

20522656 - empty office studio room  white walls

Podlaha je mramorová a na pár místech máme i linoleum. Ale byla už pěkně flekatá a špinavá a bylo potřeba ji už pořádně vyčistit. Obrátila jsem se proto na lidi z firmy A SERVIS. Podlahu čistili strojovým čištěním a musím říct, že dosáhli úžasných výsledků. Linoleum vyčistili do podoby, jaké ho si pamatuji, když jsme ho pokládali a následně ošetřili voskováním. Po tomto ošetření zářila podlaha čistotou.

S mramorovou podlahou to bylo složitější, protože krystalizace mramoru je složitý proces, který se dělá po etapách, tak jak jsem viděla, že pomocí speciální chemie se na povrch vytahují vápenaté prvky a ty se potom zažehlují strojem. Ale ten výsledek! Jako na recepci luxusního hotelu, no to jsem nečekala. Samotní pracovníci firmy se ani na chvíli nezastavili a byli sehraní, jejich práce tedy odsýpala a vyčištění proběhlo tak rychle, že jsem se nestačila divit.

Doufám, že jsem tak pomohla potencionálním zákazníkům, které mají o službu čištění podlah Praha zájem. Jejich další výhodou je, že nabízí i spoustu dalších úklidových služeb, jako je čištění koberců, mytí oken a dále, takže pokud budeme například potřebovat umýt okna, nebudeme muset zbytečně vyhledávat někoho dalšího, protože A SERVIS je pro nás zárukou kvality ve všech směrech.

Takže nemůžu nic jiného, než tuto úklidovou společnost všem vřele doporučit, protože mě opravdu nenapadá žádné negativum. Na první pohled možná cena, ale podlahy vydrží čisté fakt dlouho, takže nakonec neproděláte ani finančně.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno