Vlastním obchod se světly v centru Prahy, který má spoustu výloh. Já je teda neumývám, protože bytostně nesnáším mytí oken a výloh. Vždy si najmu nějakou úklidovou firmu, jenž se o to postará. Na druhou stranu musím říct, do teď jsem s výsledkem nikdy nebyla 100% spokojená. Řekla jsem si, že musím najít nějakou pořádnou firmu, u jaké už zůstanu.

Zapnula jsem si internet a zadala jsem si do vyhledávače úklidovou firmu z Prahy 1 na mytí oken a výloh. Nabídlo mi to několik firem, jimiž jsem se začala probírat a porovnávala nabídky a ceny. Nakonec jsem se rozhodla pro firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., výškové čištění fasád, mytí výloh, oken Praha 1, která nabízí mytí oken, výloh a leštění na sucho bez leštících přípravků. Vybrala jsem si ji proto, že mě zajímá to leštění na sucho a hlavně mají spoustu spokojených zákazníků a kladných hodnocení.

Zavolala jsem na centrálu a domluvila jsem si termín mytí výloh na víkend. S termínem neměli nejmenší problém a pracovníci firmy se dostavili v dohodnutou dobu. Obhlídli si obchod, aby věděli, kolik výloh je čeká na mytí. Nejdříve omyli rámy a poté skla jako taková. Umyli je kvalitními prostředky a setřeli stěrkou s kvalitní gumou. Po důkladném proschnutí je začali leštit speciálním profesionálním nano vláknem.

Navrhli mi také impregnaci skel, jenž prodlouží efekt umytých výloh na dlouhou dobu. Neváhala jsem ani minutu a souhlasila s tím. Hydrofobní impregnace se provádí pouze na venkovní stranu výloh, protože k tomu, aby to fungovalo správně, musí foukat vítr nebo třeba zapršet. Díky impregnaci totiž na skle vznikají kuličky, jenž na sebe vážou pyl nebo jakoukoli nečistotu a ty pak stačí pouze odfouknout nebo omýt deštěm.

Musím říct, že takto umyté a naleštěné výlohy jsem ještě nikdy neměla. Rozhodně vím, našla jsem tu pravou firmu na mytí výloh a jinou už hledat nebudu. Výlohy vypadají pořád skvěle a přitom to je již více než rok. Děkuji firmě A SERVIS za jejich perfektně odvedenou práci a doporučuji jejich služby všem.

Opět nezklamali. Odstranění graffiti, likvidace, dezinfekce plísně. Protiplísňový nátěr, sanace Praha 2

Těsně před začátkem prázdnin se na naší škole na venkovní zdi přes noc objevilo graffiti, které je namalované přes několik metrů a bije to do očí na kilometry. Celá věc se samozřejmě vyšetřovala, ale stejně jsme s vedením školy nepřišli na to, kdo to má na svědomí. Navíc kolem sídliště, kde je i naše škola, je několik paneláků plné rodin s huberťáky, takže to nemusel být ani někdo ze školy, ale i s okolí, i když máme v řad našich žáků několik takových, kteří to klidně mohli být.

60376758 - abstract graffiti wall

Na škole se i mezi žáky šuškalo o tom, že to provedla jedna dvojice, ale neměli jsme stejně žádné důkazy. Potřebovali jsme někoho, kdo nám může se těch velmi originálních geometrických obrazců zbavit. Obrátili jsme se na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., protiplísňové nátěry Praha 2, odstraňování graffiti, protože jsme s nimi měli už výbornou zkušenost s čištěním podlah a koberců, ale především nám v minulosti vyřešili jiný palčivý problém a sice plísně na naši zateplené fasádě. Po kvalitní dezinfekci fasády nanesli protiplísňový nátěr a od té doby jsme tohoto problémů cca 5 let zbaveni.

Ale ke graffiti, postupovali opět velmi profesionálně. Fasádu očistili, opravili, i natřeli, takže po graffiti nezbylo ani památky. Potom budovu ošetřili Antigraffitovou ochranou, což je nanotechnologická vrstva, která zakonzervuje, ale přesto jí umožňuje dýchat. Díky této vrstvě se grafitový sprej nevpije do hlubokých vrstev fasády a případné odstraňování graffiti je jednodušší a daří se ve většině případů stoprocentně. Proto bychom chtěli tuto firmu a její služby všem vřele doporučit, protože s nimi máme jen ty nejlepší zkušenosti, hlavně s odstraňováním graffiti a čištění podlah Praha.

Na zaměstnance z A SERVIS je opravdu spolehnutí, protože se vždy maximálně snaží podřídit našim potřebám a požadavkům a vždy odvedou jen tu nejlepší práci.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno