Svět plný vůní, chuti a léčivých paprsků jednotlivých bylinek, jejichž potenciál je v moderní době hodně podceňován. I tak by se dal popsat aktuální trend, naštěstí mezi obyčejné lidi prostupuje nové vědění. Léky samotnou příčinu choroby či nemoci nedokážou vyléčit, tělu je potřeba pomoct z daleko širšího spektra, proto jsou všechny nenáročné alternativní produkty bez nežádoucích vedlejších účinků vítanou pomocnou rukou. Pojďme se podívat na novou kolekci esenciálních olejů Alhambra, kde mimo jiné nalezneme i supremy hodící se i do nejrůznějších pokrmů.

Koupel vašich snů

Pro zajištění nevšedního zážitku se ponořte do koupele, kam stačí přidat jen několik kapek. Kvalitní esenciální olej vám během okamžiku navodí relaxační a plně stimulační koupel s mimořádně efektivními afrodyziakčními účinky.

Zaručený výsledek nevyžaduje žádný složitý způsob přípravy. Postačí jen několik málo kapek do připravené horké koupele a řádně promíchejte, jelikož olej je ve vodě nerozpustný. Pak si stačí zapálit svíčku, nebo naopak dát klapky přes oči a užívat si ničím nerušené pohody.

grep sup.mala-600x600

Suprem s chutí do vaření

Další nepostradatelnou součástí zcela nové kolekce výrobků značky Alhambra jsou Suprem oleje, které se díky potravinářské certifikaci dají použít i do vaření při přípravě nejrůznějších kulinářských pokrmů. Rozmarýnový olej lze využít například při výrobě sušenek nebo při pečení slaných sušenek.

Rozmarýnový olej je navíc vysoce stimulačním nástrojem pro uvolnění myšlenek a k podpoře tvořivosti. Určitě jej využijete v pracovně, kde je zapotřebí zapojit mozkové buňky. Nebojte se chutí a léčivých vůní, vpusťte je i do svého života. Díky internetovému portálu s kamennou prodejnou Knihy Dobra jste těmto výrobkům mnohem blíže.

rozmaryn sup.mala-600x600

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno