Máte problémy v sexuálním životě? Přestaňte se trápit a začněte je řešit. Přinášíme vám hned 3 zaručené tipy, jak oživíte vás sexuální život a opět si vychutnáte maximální rozkoš!

 

  1. Sex musí mít styl

Aby byl požitek ze sexu intenzivní, musí mít sex styl. Velkou roli hraje atmosféra místa. Pohrajte si proto s výzdobou ložnice či jiného místa, kde si budete se svým partnerem užívat. Hodně dokáže udělat například osvětlení. Světlo by mělo být tlumené a nejlépe červené, protože červená barva jak známo navozuje pocit vzrušení a podporuje k výkonu. Jak intimní osvětlení vytvořit? Úplně jednoduše – přes lampičku stačí přehodit průsvitnou červenou látku. Chybět by neměly ani svíčky. Jejich světlo navíc přidává na kráse. Nezapomeňte ani na vůni – pokoj by měl vonět po vanilce či skořici.

lingerie-428842_640

  1. Pomozte si afrodiziaky

Chcete-li navodit maximální vzrušení, využijte afrodiziaka. Pomoc najdete v přírodě – existuje celá řada potravin s afrodiziakálními účinky, ze kterých můžete připravit třeba super večeři. Mezi tyto potraviny patří: ořechy, chřest, mořské plody, ryby, ústřice, fíky aj. Pomoci vám může také alkohol – dejte si ale pozor, aby ho nebylo příliš.

 

  1. Přípravky ano!

Někdy se může stát, že i přes veškerou snahu nebude prožitek ze sexuálního styku takový, jaký byste si přála. Na vině totiž může být i vaše psychické rozpoložení, hormony či zdravotní stav. Tyto faktory lze také snadno ovlivnit. Pomůže k tomu například přípravek Clerex, který obsahuje látky pozitivně působící na lidský organismus. Jsou to látky, které pomáhají zvýšit sexuální touhu a současně i sexuální prožitek. Přípravek vyrábí česká firma NutriCzech ve variantě pro ženy i pro muže. Více se o přípravku dozvíte na www.clerex.cz.

obr2

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno