Někdy je třeba nechat odejít staré, aby něco nového dostalo příležitost. Proto v e-shopu Toaletnístolky.cz neustále drží skladem jedinečné nábytkové hity, které vzdávají hold svým historickým předlohám a navíc nesou jména po jedinečných ženách světové historie!

Využijte jedinečné příležitosti, a pořiďte si originální toaletní stolek, který vaši domácnost oživí a zútulní. Jistě vám udělá radost nejenom jeho jedinečný design ale také dlouhodobá užitnost a praktičnost jednotlivých kousků – stolek stačí jednoduše otřít navlhčeným hadříkem a čas od času trochu přeleštit zrcadlo.

 

Mnoho tváří dřeva

Dávno už neplatí, že toaletní stolky patří pouze do bohatých domácností! Precizní vypracování, které nechá vyniknout jedinečné struktuře použitého materiálu a dodá nábytku osobitý šmrnc a styl, se uplatní v jakkoli domácnosti. Stačí, aby v ní žila alespoň jedna žena, která si pro sebe touží vytvořit malý kousek příjemného soukromí. Správně vybraný toaletní stolek dokonale vynikne jako solitér i jako součást exoticky zařízeného bytu.

Na své si ale přijdou i milovníci různých historických období. Toaletním stolkům například velmi sluší vintage styl, na který odkazují nejenom použité vzory a barvy, ale také kvalita a pevnost pečlivě vybraných materiálů v čele s dřevem. Rozhodně nejde jen o pouhou optickou napodobeninou toho, co používaly naše babičky, určenou spíše pro dekorativní účely. Jde o plnohodnotné a dlouhodobě využitelné modely, které ocení i další generace.

 

Luxusní nábytek z masivu nyní za luxusní ceny

Nechte se zlákat zvučnými jmény jako Marie Thérése, Marie Antoinette, Joan d´Arc nebo Madame Clotilde a vyzkoušejte přednosti originálních toaletních stolků na vlastní kůži. Budete překvapeni, jak jednoduše zapadne jejich nevšední vzhled do vašeho obývacího pokoje či ložnice.  Udělejte si radost a věnujte sami sobě něco skutečně osobního a navíc krásného!

1 komentář

  1. Kdybych si měla teď zařizovat domácnost, tak bych měla úplně jiné očekávání než dříve. Vždy jsem chtěla mít všechno schované a dívat se jen na prázdnou linku, ale asi se mé preference po nastěhování se k přítelovi změnily. On třeba chce mít na všechno krabičky. Dokonce si pořídil i krabičky na čaj, to já třeba nechápu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno