Nečekejte, až pro vás obchodníci v kamenným prodejnách „předžvýkají“ horké letní trendy a předběhněte je rovnou o pěkných pár mil! Proč byste měli čekat až do předjaří, když jsou nové letní kolekce dávno hotové a čekají jen na své první zákaznice?

Nakoukněte do e-shopu Modovo.cz a přesvědčte se na vlastní oči, že letní šaty nejsou jako dárek pod stromeček vůbec pasé! Potěšíte se hned a na vybírání doplňků pak budete mít ještě spoustu a spoustu času! Navíc letní kousky vynosíte už teď třeba na silvestrovských večírcích nebo firemních párty, tak proč se spokojit s loňskými modely, když si můžete ještě letos pořídit zbrusu nový kousek vašeho šatníku?

 

Sázka na klasiku i aktuální trendy

A co byste určitě při svých nákupech neměli minout? Tady je několik tipů:

  • Korálová barva bude IN i příští rok, je totiž velmi vstřícná k barevnému ladění. Dokáže vypadat teple i studeně a sluší opravdu každé ženě. Tak proč toho nevyužít?
  • Ani šaty s pruhy neupadnou v zapomnění. Jako nadčasové kousky poslouží ty, které se bílá elegantně proplétá s jednou další barvou, ale můžete být samozřejmě i kreativnější. Jen si dejte pozor na pravidlo, které říká, že podélné pruhy rozšiřují!
  • Knoflíky – i ty letos dostanou šanci! Můžete vypadat jako sexy letuška, větrem ošlehaná námořnice nebo prostě jako elegantní dáma se vším všudy.
  • Volánky byly letos všude od kabátů až po plavky. A v příštím roce to také ještě nehodlají zabalit. Nádherné dlouhé šaty s volány tak zaručeně patří k tomu nejlepšímu, co můžete své šatní skříni dopřát.
  • Barevné tisky také nesmíme opomíjet. V kurzu jsou zvláště květiny, které vypadají skutečně jako živé. Kdo by jim odolal?

Tak co říkáte? Ještě stále si myslíte, že je na nákup letních šatů brzy nebo se už teď necháte zlákat inspirativní nabídkou a příjemnými cenami na Modovo.cz? My jsme jednoznačně pro tu druhou variantu. Krásné a moderní kousky se totiž v žádném šatníku zaručeně neztratí!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno